aktualizacja 

Bliscy martwią się o Putina. Unika kontaktu ze względu na stan zdrowia?

Od rosyjskiej inwazji na Ukrainę minęło już 20 miesięcy, jednak jak donoszą niezależne, rosyjskie media pod znakiem zapytania stoi obecny stan zdrowia Putina. Według przekazywanych przez informatorów wieści, prezydent Rosji ukrywa swój stan zdrowia przed najbliższymi i nie chce z nikim kontaktu.

Bliscy martwią się o Putina. Unika kontaktu ze względu na stan zdrowia?
Rosyjskie niezależne media twierdzą, że Putin nie czuje się najlepiej (Gettyimages, Contributor#8523328)

Elektryzujące dla całego świata wiadomości, dotyczące stanu zdrowia rosyjskiego dyktatora przed kilkoma dniami udostępnił na Telegramie anonimowy informator, który prawdopodobnie jest byłym generałem Służb Wywiady Zagranicznego Rosji.

Na prowadzonym przez niego kanale pod nazwą Generał SWR pojawiły się informacje sugerujące, że dni Władmira Putina są policzone, a sam dyktator od kilku dni unika jakichkolwiek kontaktów z najbliższymi.

Wszystko przez fatalny stan zdrowia Putina, który jak pisze dziennik "Fakt", miał przed kilkoma dniami czuć się aż tak źle, że nie był na siłach w ogóle rozmawiać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: WP News wydanie 13.09, godzina 16:50

Warto dodać, że informacje te podwójnie zaskakują, bo Kreml zaczyna przygotowania do obchodu 71. urodzin swojego krwawego wodza, które przypadają na dzień 7 października.

Otoczenie prezydenta jest zajęte pilnymi sprawami i przygotowaniami do złożenia Putinowi gratulacji z okazji jego ostatnich urodzin, ale plany na to, co będzie potem, praktycznie nie są omawiane - pisze na Telegramie wspomniany Generał SWR.

Wszystko zaczęło się już z końcem września, gdy jak podaje niezależny informator, Putin miał odmówić udziału w zamkniętych spotkaniach za pośrednictwem łącza wideo i komunikowania się z bliskimi

Prezydentowi kilkakrotnie w ciągu dnia towarzyszyli lekarze, m.in. tacy, którzy monitorują jego stan i pomagają w razie potrzeby - napisał.

Z doniesień wynika, że prezydent Rosji na krótko spotkał się z bliskimi w weekend, ale w niedzielny wieczór znów pozostawał pod czujnym okiem lekarzy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić