BMW kontra traktor. Pasażerka nie żyje

20

W Przytocznie na Lubelszczyźnie doszło do tragicznego wypadku. Spowodował go 18-letni kierowca BMW. Niestety w wyniku uderzenia śmierć poniosła jedna z pasażerek.

BMW kontra traktor. Pasażerka nie żyje
Zniszczony samochód 18-latka (Policja)

23 lutego około godziny 20:30 w Przytocznie na Lubelszczyźnie doszło do wypadku. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej numer 48. Samochód osobowy marki BMW uderzył w jadący w tym samym kierunku ciągnik rolniczy z podczepionym zbiorkiem.

Na miejscu zdarzenia interweniowała policja. Funkcjonariusze ustalili, że 18-letni kierowca BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W konsekwencji uderzył w ciągnik, który miał przyczepiony zbiornik do przewozu płynnych ładunków. Droga po wypadku była zablokowana, a kierowcy zmuszeni byli korzystać z wytyczonych objazdów.

Ofiara wypadku w Przytocznie

Niestety w wypadku zginęła jedna osoba. Była nią 26-letnia pasażerka BMW. Strażacy musieli wycinać ją specjalistycznym sprzętem, gdyż była uwięziona we wraku samochodu. Resztę poszkodowanych przewieziono do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policja prowadziła na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora.

Zobacz także: Nowe obostrzenia. Polska zamknie granice? "To bardzo dobry ruch"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić