Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Brutalne pobicie na długiej przerwie. Do sieci trafiło nagranie

304

5 dziewcząt zaatakowało 16-latkę na oczach innych uczniów, którzy nie dość, że nie zareagowali, to jeszcze zachęcali napastniczki i nagrali całą sytuację.

Brutalne pobicie na długiej przerwie. Do sieci trafiło nagranie
(Facebook.com, Radio SUD)

Pobita nastolatka trafiła do szpitala. Dantejskie sceny rozegrały się przed Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kępnie. Wszystko działo się na długiej przerwie pomiędzy lekcjami 13 marca. Na jednym z filmów, do których dotarła redakcja Radia SUD widać, jak jedna z agresorek kopie dziewczynę leżącą na ziemi w twarz.

Sprawą już zajęła się policja. Dalsze losy agresywnych uczennic zależą od wyników obdukcji lekarskiej, której ofiara pobicia została poddana w szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim. O tym, jakie zarzuty zostaną postawione 17-latkom ma zadecydować prokuratura. Ojciec pobitej uczennicy złożył już w tej sprawie zawiadomienie.

Sprawczynie tego zdarzenia, mimo, że nie mają 18-lat, to w świetle prawa karnego, mogą za ten czyn odpowiadać, jako osoby dorosłe - mówił Radiu SUD komisarz Mateusz Lewek, zastępca naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP Kępno.

Dyrektor szkoły nie chce komentować sprawy. Tłumacząc się wyjazdem w delegację, nie chciał udzielić dziennikarzom informacji telefonicznie.

Uwaga! Nagranie zawiera sceny drastyczne.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić