Aniela Siwek| 

Brutalne zabójstwo w Puławach. Kilka razy dźgnął znajomą nożem

209

W Puławach doszło do brutalnego zabójstwa. 45-letni mężczyzna z Mołdawii kilka razy dźgnął nożem swoją znajomą z Ukrainy. 26-latka nie miała szans na przeżycie. Prokuratura będzie wnioskować o aresztowanie sprawcy.

Brutalne zabójstwo w Puławach. Kilka razy dźgnął znajomą nożem
Brutalne zabójstwo w Puławach. Kilka razy dźgnął znajomą nożem (Policja)

Zabójca i jego ofiara znali się już wcześniej. 45-latek i 26-latka mieszkali po sąsiedzku w kamienicy przy ul. 6 Sierpnia w Puławach. Pracowali także w tym samym miejscu, w przetwórni warzyw i owoców w gminie Wąwolnica.

We wtorek z niewiadomych przyczyn para się pokłóciła. Kobieta uciekła na balkon, ale jej oprawca wyciągnął ją stamtąd siłą. Kiedy znaleźli się w mieszkaniu, 45-latek wziął nóż i kilka razy dźgnął Ukrainkę.

Kobieta nie miała szans, zmarła w szpitalu. Policja od razu zatrzymała podejrzanego. 45-letni Ion B. pochodzi z Mołdawii. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Zobacz także: Wyniki wyborów 2020. Kto wystartuje za pięć lat? Leszek Miller wskazuje na Zbigniewa Ziobrę
Sekcja wykazała, że przyczyną śmierci kobiety było zadanie jej szeregu ran kłutych ostrym narzędziem. Będziemy wnioskować do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanego, na początek na trzy miesiące. Przedstawimy mu zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem – mówi dla "Dziennika Wschodniego" Katarzyna Abramowicz z Prokuratury Rejonowej w Puławach.

Mężczyzna nie zdradził szczegółów zdarzenia. Motyw jego działania nie jest znany. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem grozi mu kara do 25 lat więzienia lub dożywocie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić