Celebrytka wpadła w furię w samolocie. Teraz się tłumaczy

9

W poniedziałek informowaliśmy o kobiecie, która została wyrzucona z samolotu American Airlines za kłótnię z innymi pasażerami. Tą osobą okazała się Morgan Osman, która twierdzi, że nie została wyrzucona, tylko sama poprosiła o opuszczenie samolotu z obawy o przemoc. Wcześniej dumnie określała siebie "słynną osobą z Instagrama".

Celebrytka wpadła w furię w samolocie. Teraz się tłumaczy
Została wyrzucona z samolotu w USA. Teraz odpiera zarzuty (Twitter)

Projektantka mody i była aktorka reality show, która dzięki odważnym zdjęciom zebrała setki tysięcy polubień na Instagramie, zyskała jeszcze większą popularność za sprawą wybuchu gniewu podczas lotu liniami American Airlines.

Film przedstawiający Morganę Osman, która nazywała innych pasażerów samolotu kretynami, stał się niezwykle popularny w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że Morgan Osama najpierw wdała się w kłótnię z załogą. Potem jeden pasażer spoza kamery mówi jej, żeby się "zamknęła", co spowodowało u niej furię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Prawybory w Wieruszowie. "Sygnał wyjątkowo mocny"
Nakręć mnie, jestem sławna na Instagramie, ty pi***y kretynie - powiedziała w złości kobieta.

Osman, która ma blisko milion obserwujących na Instagramie, w poniedziałkowy wieczór odniosła się do całego zdarzenia. W kilku wiadomościach na InstaStories stwierdziła, że ​​nie "wyrzucono" jej z samolotu, tylko grzecznie sama poprosiła o opuszczenie pokładu.

Kiedy można usunąć kogoś z samolotu?

Zgodnie z federalnymi przepisami lotniczymi pasażerowie mogą zostać usunięci z lotów z powodu złego zachowania, gdy są pod wpływem alkoholu, z powodu odmowy zastosowania się do instrukcji załogi, względów bezpieczeństwa, problemów zdrowotnych, przepełnienia rezerwacji czy problemów z biletami.

Każda linia lotnicza może mieć własne zasady i procedury postępowania w takich sytuacjach, a decyzja o usunięciu pasażera ostatecznie należy do linii lotniczej i jej załogi. W poważnych przypadkach pasażerowie mogą ponieść konsekwencje prawne, grzywny lub przyszłe zakazy lotów za swoje czyny.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić