Kłóciła się z pasażerami. Mówiła, że jest gwiazdą

64

Kobieta, która twierdzi, że jest "słynna z Instagrama", została wyrzucona z samolotu American Airlines za kłótnię z innymi pasażerami. W mocnych słowach skomentowała także zachowanie innych pasażerów, którzy nagrywali ją telefonem komórkowym. - Jestem sławny na Instagramie, ty pier*** kretynie - krzyczała kobieta.

Kłóciła się z pasażerami. Mówiła, że jest gwiazdą
Kłóciła się z pasażerami. Mówiła, że jest gwiazdą Instagrama (Instagram)

Na 20-sekundowym nagraniu zdarzenia widać kobietę w body, która bierze swój bagaż i najpierw wdaje się w kłótnię z załogą samolotu. "Jeszcze raz spróbuj mnie nazwać su** - powiedziała w nagraniu.

Inny pasażer spoza kamery mówi jej, żeby się "zamknęła", co spowodowało u niej ogromny wybuch gniewu. Gdy zobaczyła, że ktoś inny z samolotu ją filmuje, wtedy nie wytrzymała i skierowała się do niego.

Nakręć mnie, jestem sławna na Instagramie, ty pier*** kretynie - powiedziała w złości kobieta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Afera PiS to nie afera? Polityk zwraca uwagę na Amerykanów

Nie wiadomo kiedy odbył się lot i czy jej wybuch złości spowodował jakiekolwiek opóźnienia. Pewne jest to, że w krótkim filmiku widać logo linii lotniczej American Airlines.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Trudne przypadki linii lotniczych

Podróże lotnicze nadal stanowią główne źródło sensacyjnych informacji w internecie. Pierwszy przykład to linia Air Canada, która była zmuszona przeprosić podróżnych niedawnego lotu z Las Vegas do Montrealu po tym, jak według doniesień siedzenia były pokryte wymiocinami.

Linie lotnicze Delta Airlines z kolei spotkały się z krytyką, gdy zaoferowały kobiecie zaledwie 1800 dolarów po tym, jak straciła psa na międzynarodowym lotnisku Hartsfield-Jackson w Atlancie.

Inny lot linii Delta z Atlanty do Barcelony został zmuszony do zawrócenia po tym, jak pasażer doznał niezwykle gwałtownej biegunki w przejściach samolotu. Być może największe dziwactwo związane z samolotem miało miejsce w lipcu, kiedy widziano kobietę zakłócającą lot, wrzeszczącą na pasażerów, twierdząc, że pewna kobieta jest wymysłem diabła.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić