Natalia Bogucka| 
aktualizacja 

Chciał spotkać się z 13-latką. Pedofil wpadł w ręce policji

27

Policjanci z Będzina (woj. śląskie) zatrzymali 32-letniego pedofila z Czeladzi. Mężczyzna próbował przez internet nakłonić 13-latkę do spotkania i poddania się innej czynności seksualnej.

Chciał spotkać się z 13-latką. Pedofil wpadł w ręce policji
Pedofil wpadł w ręce policji (Policja)

Pedofil wpadł dzięki mieszkańcowi Wrocławia, który wielokrotnie współpracował z policją. "Łowca pedofilów" poinformował funkcjonariuszy z Będzina o mieszkańcu Czeladzi, z którym nawiązał kontakt za pośrednictwem popularnego serwisu społecznościowego.

32-latek był przekonany, że nawiązał znajomość z 13-letnią dziewczynką. W trakcie rozmowy szybko złożył małoletniej propozycję poddania się innej czynności seksualnej.

Chciał spotkać się z 13-latką. Na miejscu czekał "łowca pedofilów"

Mężczyzna nalegał na spotkanie, oferując w zamian pieniądze. Gdy przyszedł w umówione miejsce, zamiast 13-latki czekał na niego "łowca pedofilów" i policjanci.

32-letni pedofil został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zabezpieczyli należący do niego sprzęt komputerowy, który będzie sprawdzony między innymi pod kątem pornografii dziecięcej. Na czas prowadzenia postępowania 32-latek został objęty policyjnym dozorem - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

Zobacz także: Szukał dzieci w internecie. Wpadka pedofila dzięki FBI

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić