Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
A.S.
|
aktualizacja

Szokujący raport. Berlin przez lata oddawał dzieci pedofilom

52
Podziel się:

Władze Berlina miały przez lata oddawać niektóre bezdomne oraz pochodzące z patologicznych rodzin dzieci pod opiekę pedofilom. Tak wynika z raportu opublikowanego przez uniwersytet w Hildesheim.

Szokujący raport. Berlin przez lata oddawał dzieci pedofilom
Dzieci miały trafiać pod opiekę pedofilii za wiedzą i zgodą władz miasta. (GETTY, SOPA Images)

Według raportu na temat działalności berlińskiego Urzędu ds. Dzieci i Młodzieży (Jugendamtu), od lat 70 aż do 2003 roku władze miasta miały oddawać bezdomne oraz pochodzące z patologicznych rodzin dzieci pedofilom.

Jak donosi "Frankfurter Allgemeine Zeitung" było to związane z eksperymentem seksuologa Helmuta Kentlera, który uważał, że stosunki erotyczne między dziećmi a dorosłymi są czymś pozytywnym. W jego ramach dzieci, zamiast trafiać do domów dziecka dostawały się pod opiekę samotnych rodziców zastępczych, którzy mieli na koncie wyroki za przestępstwa seksualne.

Czytaj także:

Dzieci oddawane pod opiekę pedofilom

Kentler miał przekonywać władze Berlina Zachodniego, że umożliwi to integracje dzieci, często żyjących na marginesie, z resztą społeczeństwa. Miało być to rozwiązaniem znacznie lepszym niż kierowanie ich do sierocińców.

Koncepcje seksuologa były oparte na założeniu, że wspólne zamieszkiwanie pedofila oraz osoby małoletniej może okazać się korzystne dla obu stron. Kentler na bieżąco monitorował przebieg ich relacji, nie zgłaszając zastrzeżeń, co do swojego pomysłu. Również władze Berlina Zachodniego (a potem Berlina) przez długi czas wspierały ten projekt.

Od kilku lat już dorosłe osoby, które były ofiarami "eksperymentu" zgłaszały się z historiami swoich cierpień, co pobudziło badaczy z Hildesheim do stworzenia pełnego raportu. Opisane są w nich przypadki molestowania, pornografii dziecięcej i innych nadużyć.

Jak się okazało jednym z opiekunów był Fritz H., który przez kilkanaście lat zajmował się dziesięcioma dziećmi. Wśród nich było jedno niepełnosprawne, które w tym czasie zmarło. Troje osób złożyło zeznania na temat okropności, których zaznały.

Zobacz także: Pedofilia. Wicemnister Marcin Warchoł: Szybkie efekty pracy prokuratorów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(52)
???????
rok temu
A może by tak Siekielski film zrobił co się działo w Niemczech
Adi
2 lata temu
Ile Ci niemcy już nauczyli Europę - Napadać na wolne kraje, mordować niewinnych i dzieci oraz ciężarne kobiety, przeprowadzać eksperymenty chemiczne na ludziach, dzieci pod opiekę pedofilom, białe kobiety do gwałtów dla imigrantów, odbieranie dzieci wielodzietnym rodzinom i oddawanie imigrantom w ramach wzajemnej asymilacji, teraz LGBT - czego nas oni jeszcze nauczą.
Matka
2 lata temu
Takie to straszne aż mi słabo.
Anka
2 lata temu
To Niemcy właśnie.
Madralinski
2 lata temu
Dostali w łapę i tyle, łapówki w sensie pod stołem każdy swój stołek
oko....
2 lata temu
w WYBORCZEJ i TVN CISZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zyzio
2 lata temu
to nie ludzie to niemcy
Wxr
2 lata temu
To tylko w Niemczech, co za nacja...
Fakty
2 lata temu
Trzaskowski tego chce w Polsce!
Ice
2 lata temu
Ten świat niech już się skończy...
Aleksandra
2 lata temu
Niemcy zawsze byli praktyczni. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Nie trzeba utrzymywać pedofilów w więzieniach, nie trzeba utrzymywać sierot społecznych w sierocińcach.Budżet nie traci, a pedofile mają tanie w utrzymaniu darmowe żywe zabawki, a ich ofiary mają tak potrzebny każdemu dotyk, a że nieodpowiedni? Kogo to może wzruszać. Smutne. Rachunek ekonomiczny się zgadza.
ron
2 lata temu
Niemcy to przecież ulubieńcy Trzaskowskiego i całej PO, KO. Wybierzmy ich a stracimy wolną Polskę.
Giorgi
2 lata temu
I to samo będzie w Polsce jeśli nie obronimy prawości i wiary.Jeśli ktoś uważa że dziecko jest przedmiotem to należy go natychmiast leczyć.
Carllos
2 lata temu
W Polsce eksperymenty medyczne zamierza prowadzić dr Mengele-Szumowski za pomocą nietestowanych szczepionek na tzw covid czyli nie wiadomo na co. Chyba że covid to prześmiewcze określenie nas jako krów doświadczalnych (cow-krowa, id-tożsamość). Brawo Szumowski i jego wspólnik Gejts, braciszek tanio kupi truciznę i drogo sprzeda państwu. A Wy drodzy obywatele będziecie wyszczepianie jak krowy. Milego
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić