Chwile grozy na podjeździe. Morderstwo pary nagrała kamera

478

W Stanach Zjednoczonych doszło do przerażającej zbrodni. Małżeństwo zostało zamordowane na podjeździe swojego domu. Całe zdarzenie nagrały kamery monitoringu.

Chwile grozy na podjeździe. Morderstwo pary nagrała kamera
Morderstwo nagrała kamera (Twitter)

W amerykańskim stanie Pennsylwania doszło do okropnego morderstwa. 1 lutego w Plains Township kłótnia małżeństwa z sąsiadem zakończyła się tragedią. Zbrodnię nagrały kamery monitoringu, a wideo opublikowano w sieci. Nagranie zyskało ogromną popularność.

Para odśnieżała chodnik i podjazd swojego domu. Nagle doszło do słownej sprzeczki między nimi a ich 47-letnim sąsiadem. Jeffrey Spaide zareagował bardzo nerwowo na obraźliwe słowa skierowane w jego stronę. Mężczyzna wyciągnął nagle broń palną. Małżeństwo zaczęło nakazywać mu odłożenie pistoletu. Napastnik wystrzelił kilka nabojów, które trafiły 50-letniego Jamesa Goya, a następnie postrzelił 48-letnią Lisę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Żona Jamesa upadła na ziemię, jednak wciąż żyła. Na nagraniu widać, że napastnik wrócił do swojego domu. Do postrzelonej zaczęli podchodzić przechodnie, jednak szybko uciekli. Po chwili ponownie mężczyzna wyszedł na ulicę z bronią większego kalibru i dobił leżącą kobietę serią strzałów.

Historia ma również tragiczny finał. Okazało się, że Spaide wrócił do domu i zabił się trzecim karabinem, czego nie widać na nagraniu z monitoringu. Urzędnicy badają ten makabryczny epizod jako morderstwo-samobójstwo. Nie wiadomo, co skłoniło mężczyznę do aż tak agresywnej reakcji.

Zobacz także: Rada Przejrzystości wydała negatywną opinię co do leczenia dzieci z ostrą białaczką limfoblastyczną
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić