Natalia Bogucka| 

Co ta pandemia robi z ludźmi?! Traf chciał, że na pokładzie była celebrytka. Nagranie

20

Media społecznościowe obiegły nagrania, na których uwieczniono awanturę w samolocie Delta Air Lines. Pasażerka, która nie reagowała na polecenia załogi i nie chciała prawidłowo założyć maseczki ochronnej, uderzyła w twarz stewardessę.

Co ta pandemia robi z ludźmi?! Traf chciał, że na pokładzie była celebrytka. Nagranie
Pasażerka uderzyła stewardessę, która zwróciła jej uwagę (Instagram)

Do incydentu doszło w poniedziałek wieczorem. Samolot Delta Air Lines przygotowywał się do startu z Miami do Atlanty po dwugodzinnym opóźnieniu.

Awantura w samolocie. Poszło o maseczkę

Stewardessa poprosiła jedną z pasażerek, by prawidłowo założyła maseczkę ochronną. Kobieta ignorowała polecenia, odmówiła opuszczenia samolotu i zaczęła się awanturować. W pewnym momencie uderzyła stewardessę w twarz.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Po chwili na brutalne zachowanie zareagowali inni pasażerowie i członkowie załogi. Nagrania z samolotu wrzuciły do sieci celebrytka Lauryn England i dziennikarka BBC Suzanne Kianpour. Obie kobiety były świadkami awantury.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na miejsce wezwano policję. Awanturująca się pasażerka i jej partner zostali wyprowadzeni z samolotu. Nie jest jasne, czy zostaną im postawione jakiekolwiek zarzuty.

Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów. Dlatego dwóch pasażerów, którzy nie zastosowali się do instrukcji bezpieczeństwa załogi, zostało poproszonych o opuszczenie samolotu. Nie tolerujemy żadnej przemocy i ta sytuacja jest obecnie badana. Przepraszamy klientów za spowodowane przez to opóźnienie lotu - przekazał rzecznik linii lotniczych Delta.

Zobacz także:Samolot nad płonącym miastem. Wyjątkowe nagranie świadka

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić