Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Polka leciała samolotem z Egiptu. Pobiła dwie pasażerki!

39

Na pokładzie samolotu lecącego z Egiptu do Polski doszło do bójki. 51-letnia Polka pobiła dwie pasażerki. O sprawie poinformował Nadwiślański Oddział Straży Granicznej.

Polka leciała samolotem z Egiptu. Pobiła dwie pasażerki!
Polka pobiła dwie pasażerki na pokładzie samolotu lecącego z Egiptu (Pixabay)

Bójka na pokładzie samolotu z Hurghady

Do niecodziennego zdarzenia doszło na pokładzie samolotu lecącego z Hurghady w Egipcie. Jedna z pasażerek, 51-letnia Polka, pobiła dwie inne kobiety. Jak do tego doszło?

51-letnia Polka pobiła dwie inne pasażerki podczas lotu z Egiptu. Nie stosowała się również do poleceń załogi, odmawiała założenia maseczki ochronnej - podał Nadwiślański Oddział Straży Granicznej.

O bójce na pokładzie samolotu została powiadomiona Straż Graniczna na warszawskim Lotnisku Chopina. Do samolotu przylatującego z Hurghady skierowano 4 funkcjonariuszy Grupy Interwencji Specjalnych. Załoga samolotu wyjaśniła, jak doszło do awantury na pokładzie.

Na miejscu załoga wskazała kobietę, która postanowiła uprzykrzyć lot innym pasażerom. Nie stosowała się do poleceń załogi, krzyczała oraz oskarżyła dwie inne pasażerki, że została przez nie okradziona. Niestety, nie poprzestała na samych oskarżeniach, użyła wobec nich przemocy fizycznej - podaje Nadwiślański Oddział Straży Granicznej.

Awantura na pokładzie samolotu lecącego z Egiptu do Polski

Jak się okazało, pasażerka, która wszczęła awanturę w samolocie, była nietrzeźwa. Została przekazana pracownikom SOL, a następnie przekazana Straży Miejskiej, która miała ją przetransportować do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić