Co tam się działo?! Nagranie z Łodzi niesie się w sieci

122

Na jednym ze skrzyżowań w Łodzi doszło do niecodziennej sytuacji. Piesza wtargnęła na ruchliwą ulicę i zaczęła tańczyć pomiędzy samochodami. Jej "występ" został nagrany przez przejeżdżających kierowców.

Co tam się działo?! Nagranie z Łodzi niesie się w sieci
Kobieta zatańczyła na środku skrzyżowania (YouTube)

Tańce kobiety zyskały ogólnopolską sławę. Wszystko za sprawą kierowców, którzy przejeżdżali przez skrzyżowanie w Łodzi podczas jej nietypowego "występu". Nagrania zostały opublikowane na kanale "STOP CHAM" na YouTube.

Do niecodziennej sytuacji doszło 19 maja 2021 r. około godziny 18. Dopiero teraz jednak wideo trafiło jednak do sieci. I szybko zdobyło sporą popularność.

"Każdy ma swoje pięć minut", "Przecież to jest jak scena z filmu", "W każdym mieście dzieją się różne dziwne rzeczy" - komentują internauci.

Tańczącą kobietę kierowcy zauważyli na ruchliwym skrzyżowaniu al. Włókniarzy z ul. Zieloną w Łodzi. "Tancerce" o dziwo nie przeszkadzały jadące tam samochody. W każdej chwili mogło dojść do jej potrącenia.

Na kanale "STOP CHAM" zostały opublikowane dwa nagrania wideo. Drugie okazało się rozszerzoną wersją pierwszego. Jego autorem był kierowca samochodu jadącego za nagrywającym pierwsze wideo. Tańcząca kobieta w pewnym momencie weszła przed auto jadące na środkowym pasie i tańcząc, blokowała je. Z opisu filmu wynika, że kierowca zatrzymał się na drodze, a następnie odprowadził "tancerkę" na chodnik. Nie wiadomo, jak sprawy potoczyły się dalej.

Zobacz także: Ciąg dalszy - Tancerka na ruchliwym skrzyżowaniu w Łodzi #795 Wasze filmy
Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić