Leon Malinowski| 
aktualizacja 

Córka Stallone'a pozuje w bikini. Te zdjęcia zapierają dech w piersiach

9

Sophia Stallone imponuje ciałem i urodą. Trzeba przyznać, że córka Sylvestra jest naprawdę przepiękną kobietą. Nie boi się odważnych zdjęć, po czym można wnioskować, że sama lubi to, jak wygląda.

Córka Stallone'a pozuje w bikini. Te zdjęcia zapierają dech w piersiach
Córka Stallone to prawdziwa piękność (Instagram)

Sylvester Stallone to legendarny aktor. Gwiazda Hollywood wcielała się w role Rocky'ego czy Rambo. Filmy z jego udziałem cieszyły się ogromną popularnością. Mało tego. Ogląda się je do dziś.

W jego życiu prywatnym było sporo zawirowań. Aż trzykrotnie brał ślub. Z ostatnią żoną Jennifer Flavin doczekał się trzech córek. Najstarsza z nich to Sophia, która imponuje ciałem oraz urodą.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Bulwarowa prasa okrzyknęła Sophie mianem najpiękniejszej córki Stallone'a. W zasadzie trudno to podważać. Córka hollywoodzkiego aktora charakteryzuje się m.in. pięknymi oczyma, pełnymi ustami czy też magicznym uśmiechem.

Córka Stallone'a imponuje. Już może pochwalić się sporymi osiągnięciami

Można komplementować córkę legendarnego aktora, ale trzeba też jasno podkreślić, że warunków typowej modelki po prostu nie ma. To jednak nie przeszkadza topowym domom modowym. Sophie ma już na koncie występy na pokazie domu mody Dolce&Gabbana.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić