Dantejskie sceny na pokładzie. Kobiety zaczęły brutalną bójkę

25

Podczas krajowego lotu brazylijskich linii Gol Airlines aż 15 pasażerów z dwóch różnych rodzin wdało się w bójkę. Wszystko zaczęło się od prośby o zmianę miejsc. Uczestnicy bójki zostali rozdzieleni i wyprowadzeni.

Dantejskie sceny na pokładzie. Kobiety zaczęły brutalną bójkę
Awantura na pokładzie samolotu. (Twitter)

Do zdarzenia doszło 2 lutego w Brazylii. Podczas krajowego lotu linii Gol Airlines aż 15 pasażerów wdało się w bójkę. Kilku stewardów próbowało interweniować, ale także zostali wciągnięci w awanturę.

Awantura na pokładzie samolotu

Jak przekazuje "Newsweek", w kłótni uczestniczyły dwie rodziny — jedna z pięcioma członkami, a druga z dziesięcioma. Tuż przed startem matka niepełnosprawnego dziecka zapytała inną kobietę, czy mogłaby zamienić się miejscem. Pasażerka zdecydowanie odmówiła, co doprowadziło do sprzeczki, a później bójki.

Kobiety zaatakowały się pięściami. Ciągnęły się za włosy, przepychały i uderzały. Dołączyli do nich członkowie ich rodzin, co doprowadziło do chaosu na pokładzie. Personel pokładowy próbował rozdzielić pasażerki, ale sam został wciągnięty w bójkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Martwy wieloryb na Hawajach. Zaskakujące, co wykazała sekcja

Pozostali pasażerowie rejestrowali całe zdarzenie swoimi telefonami. Po kilkudziesięciu minutach udało się zakończyć awanturę. Obie rodziny zostały wyprowadzone z pokładu. Samolot wystartował z dwugodzinnym opóźnieniem.

Filmiki pokazujące bójkę trafiły do internetu. Wzbudziły ogromne zainteresowanie. Pojawiło się także wiele komentarzy dotyczących zachowania obu rodzin i utrudniania podróży pozostałym pasażerom.

Do podobnego zdarzenia doszło w ubiegłym roku na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Aż sześciu Brytyjczyków zostało wówczas wyprowadzonych z samolotu, a następnie aresztowanych. Mężczyźni wszczęli awanturę na pokładzie samolotu. Wcześniej obrażali innych pasażerów i rzucali w ich stronę rasistowskie komentarze.

Awanturujących się pasażerów rozdzielał wówczas kapitan. Dzięki szybkiej interwencji nie doszło do żadnych opóźnień.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić