aktualizacja 

Donald Tusk ma zapalenie płuc. Ograniczy aktywność

46

Premier Donald Tusk ma zapalenie płuc. Czeka go leczenie. W najbliższych dniach ograniczy aktywność publiczną - przekazało Centrum Informacyjne Rządu.

Donald Tusk ma zapalenie płuc. Ograniczy aktywność
Donald Tusk (Licencjodawca, AKPA)

Jeszcze w czwartek rano Donald Tusk był obecny w Sejmie, gdzie wysłuchał wystąpienia ministra Radosława Sikorskiego o zadaniach polskiej polityki zagranicznej na 2024 rok. Kilka minut po 12:00 Centrum Informacyjne Rządu poinformowało, że u premiera zdiagnozowano zapalenie płuc.

Przez najbliższe dni premier Donald Tusk ograniczy aktywność publiczną

W najbliższych dniach Premier Donald Tusk ograniczy aktywność publiczną. Jest to związane ze stwierdzonym zapaleniem płuc, w związku z czym konieczne jest podjęcie leczenia. Po zakończeniu kuracji Donald Tusk powróci do swoich obowiązków - informuje Centrum Informacyjne Rządu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polska zapłaci kary za "lex Tusk"? "To nie rozwiąże sprawy"
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Prezydent Andrzej Duda przekazał w czwartek, że zaprosił Donalda Tuska na spotkanie. Rozmowy miałaby się odbyć 1 maja w Pałacu Prezydenckim.

- Wystosowałem dzisiaj zaproszenie do pana premiera Donalda Tuska na 1 maja przed południem do Pałacu Prezydenckiego. Mam nadzieję omówić z premierem kwestię Nuclear Sharing (…), ale też kwestię zbliżającej się polskiej prezydencki w UE - powiedział prezydent.
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić