Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Dramat w Lubuskiem. Roczne dziecko zmarło nagle w niewyjaśnionych okolicznościach

52
Podziel się:

W piątek w Lubsku doszło do straszliwej tragedii. Malutkie dziecko zmarło nagle w tajemniczych okoliczności. Przyczynę zgonu niemowlęcia bada prokuratura.

Dramat w Lubuskiem. Roczne dziecko zmarło nagle w niewyjaśnionych okolicznościach
Roczne dziecko zmarło nagle w niewyjaśnionych okolicznościach (Wikimedia Commons)

Wstrząsające wydarzenie miało miejsce w piątek 18 czerwca nad ranem w Lubsku (woj. lubuskim). Młoda kobieta wbiegła do mieszkania swojej matki, krzycząc, że jej dziecko przestało oddychać.

Lubsko. Roczne dziecko nagle zmarło

Roczne niemowlę nie dawało oznak życia. Jego 25-letnia matka i babcia wezwały pomoc. Przed przyjazdem służb ratunkowych same próbowały reanimować dziecko.

Wkrótce na miejsce przybyli ratownicy, lądował też śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Niestety, mimo przeprowadzonej akcji ratunkowej dziecko zmarło.

O tragicznym zdarzeniu powiadomiona została policja i prokuratura. Przyczyna zgonu niemowlęcia nie została jeszcze ustalona. Ciało zostanie poddane sekcji zwłok decyzją prokuratora – poinformował prokurator Łukasz Wojtasik z zielonogórskiej prokuratury okręgowej w rozmowie z Fakt24.pl

Śledczy mają nadzieje, że autopsja pozwoli im określić, dlaczego dziecko zmarło. Obecnie prokuratura wszczęła postępowanie dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci. Jednocześnie prawdopodobne jest, że zgon nastąpił w wyniku nagłej śmierci łóżeczkowej.

Zobacz także: „Morderczy szerszeń”. Niepokojące doniesienia ze Stanów Zjednoczonych
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(52)
Emerytka
11 miesięcy temu
Boże współczuję tej całej rodzinie... Jestem babcia i mam wnuczek najmlodsza ma 1,5 roczku... Nie wyobrażam sobie.. 😪
Nemeczek
11 miesięcy temu
...prokuratura wszczęła postępowanie dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci. Przed sekcją zwłok?
Krewetka
11 miesięcy temu
Bezdech ?.
Forgetmenot
11 miesięcy temu
Czy dziecko zostało poddane eksperymentowi zaszczepienia na coronavirusa?
zasmucony
11 miesięcy temu
Najgorsze co może spotkać rodziców, śmierć własnego dziecka. Współczuję.
Emik
11 miesięcy temu
Syn mojej siostry jak miał 3 tygodnie podczas kąpieli przestał oddychać, zwiotczal i go reanimowali. Na drugi dzień zaczął kaszel straszliwie. Okazało się że to krztusiec a zaraził się od dziadka chorego na cukrzyce, astme i krztusiec. Myśleliśmy że to nasilenie astma a przez to że ma cukrzycę i osłabiona odporność musiał gdzieś złapać. Niech mi nikt nie mówi, że szczepienia to zło.
Soo
11 miesięcy temu
Mój synek jak miał roczek też jednego dnia źle się czul, miał stan podgoraczkiwy. Nagle przestał oddychać, reanimowałam go do przyjazdu karetki. Był nieprzytomny jeszcze kilka godzin. Była to infekcja wirusową, która u dziecka doprowadziła do takiej reakcji.. Syn wyszedł z tego bez żadnych konsekwencji zdrowotnych.
Erni
11 miesięcy temu
Moje dziecko gdy miało 3 tygodnie, 15 lat temu, również miało bezdech. Szczęśliwie zaczęło oddychać
Ola
11 miesięcy temu
Córka znajomych miała bezdech poszczepienny, mój syn również. Szczęśliwie dzieci spały na monitorach oddechu. Wszystko jest w ulotkach, ale i tak będę zaraz antyszczepionkowcem.
poorboy
11 miesięcy temu
Na 99% była to sprawka matki albo jej i jeszcze kogoś bliskiego. Nie udowodniono nigdy istnienia "zespołu śmierci łóżeczkowej" - istnieje cos takiego, jak SIDS (sudden infant death synrome), ale brak jednoznacznych kryteriów rozpoznania - dzieci nie umierają ot tak sobie. Tylko czasem trudno jest wskazać winnych, tym bardziej, że oni są zwykle jego najbliższą rodziną. to nie wierzy, nie przypomni sobie historię Madzi Waśniewskiej z Sosnowca i jej matki-morderczyni, Katarzyny W.
Malina
11 miesięcy temu
Córka po szczepieniu też mogła umrzeć, na szczęście zdarzyło się to w dzień- bezdech( poczytajcie ulotki ). Nie piszcie , że szczepieniami są dla każdego bezpieczne . Pierwsza córka szczepiona na wszystko i zero reakcji . Co się tu wydarzyło niewiadomo , współczucie dla rodziców 😔
Ada
11 miesięcy temu
Kolejna ofiara szczepień . Temat przemilczany bo kasa firm farmaceutycznych musi się zgadzać ,jesteśmy narodem w którym jest najwiecej szczepień Niemcy mają dużo mniej i zdrowsze dzieci . Rodzice obudźcie się
Wrucha
11 miesięcy temu
Głupie komentarze : przeklinam was, obyście sami tego doznali.
Hmmm
11 miesięcy temu
To jest ogromny ból ciężar łez wiem coś o tym w domu potem panuje taka gęsta przytumiajaca cisza... Cisza ciężkiego bólu żalu na sercu...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić