Dramatyczna akcja na pełnym morzu. O krok od tragedii [WIDEO]

1

Do przerażającego zdarzenia doszło u wybrzeży portowego miasta Kirkcaldy w Szkocji. Kobieta została porwana przez morze. Praktycznie w ostatniej chwili uratowali ją wolontariusze z Royal National Lifeboat Institution.

Dramatyczna akcja na pełnym morzu. O krok od tragedii [WIDEO]
Dramatyczna akcja na morzu (YouTube, Kinghorn RNLI Lifeboat)

Przedstawiciele Royal National Lifeboat Institution opublikowali w sieci nagranie z dramatycznej akcji ratunkowej. O ich wyczynie rozpisuje się między innymi portal lessentiel.lu.

Okazuje się, że akcja miała miejsce u wybrzeży portowego miasta Kirkcaldy w Szkocji. Pewna kobieta, która postanowiła popływać, po jakimś czasie znalazła się na pełnym morzu. Zniosły ją fale.

Wycieńczoną kobietę zdołali odnaleźć wolontariusze ze wspomnianej organizacji. Została uratowana praktycznie w ostatniej chwili. Gdy dotarła do niej pomoc, była wycieńczona i znajdowała się w stanie hipotermii.

Cudem uratowana. Była dobrze przygotowana

Trzeba przyznać, że kobieta była właściwie przygotowana do pływania. Miała na sobie specjalną piankę, a także deskę. Twardo się jej trzymała do momentu pojawienia się pomocy.

Royal National Lifeboat Institution regularnie publikuje nagrania ze swoich akcji. Tak też stało się tym razem. Ta sytuacja, jak i wiele innych, podobnych przypadków, powinny stanowić przestrogę dla wszystkich, którzy decydują się na morskie kąpiele. Odpowiedzialne i rozważne postępowanie to podstawa.

Zobacz także: Rescue of swimmer off Seafield beach in Kirkcaldy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić