BOB| 

Dramat na Podlasiu. 4-latka przejechała młodszą siostrę

192

Koszmarnie zakończyła się zabawa dwóch sióstr na podwórku w miejscowości Grzymały Szczepankowskie. 4-latka weszła na włączoną ładowarkę przegubową i po chwili doszło do tragedii.

Dramat na Podlasiu. 4-latka przejechała młodszą siostrę
Koszmarny wypadek z udziałem dzieci (Materiały WP, Adobe)

Ta historia powinna być przestrogą dla wszystkich rodziców, aby zwracali szczególną uwagę, gdzie bawią się ich dzieci. Trudno uwierzyć w to, co wydarzyło się minionej niedzieli na Podlasiu w miejscowości Grzymały Szczepankowskie.

Przejechała ładowarką po siostrze

Radio Nadzieja informuje, że na podwórku bawiły się dwie siostry. Jedna miała cztery, a druga dwa lata. Uwagę starszej przykuła ładowarka przegubowa, która stała na posesji.

Niestety, maszyna była włączona. Dziewczynka po wejściu do ładowarki przez przypadek nacisnęła pedał gazu, a po chwili rozegrał się dramat.

- Około godziny 20:20 dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Grzymały Szczepankowskie ładowarka przejechała po dziecku, które jest przytomne. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na posesji włączona była ładowarka przegubowa i 4-letnie dziecko podczas wchodzenia do niej nacisnęło pedał, a następnie maszyna przejechała po dwuletnim dziecku, które zostało przetransportowane karetką do szpitala - komentuje podkom. Justyna Janowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Sprawą teraz zajmuje się policja. Celem jest wyjaśnienie, kto i dlaczego zostawił na podwórku włączoną ładowarkę.

Zobacz także: Potrącił dziecko na pasach. Lubuska policja publikuje nagranie i apeluje do kierowców
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić