Dusił, aż zemdlała. Policja pokazała zdjęcie gwałciciela z parku

0

Policja w Nowym Jorku zatrzymała mężczyznę podejrzanego o gwałt na 27-latce w Central Parku. Sprawca zaatakował biegającą kobietę od tyłu i poddusił. Funkcjonariusze ustalili, że wcześniej już był aresztowany za napaść na tle seksualnym.

Dusił, aż zemdlała. Policja pokazała zdjęcie gwałciciela z parku
To domniemany gwałciciel z Central Parku (Twitter)

Do szokującego zdarzenia doszło w okolicach jeziora Swan Lake w nowojorskim Central Park. Około 7.20 rano gwałciciel zaatakował 27-letnią kobietę, która biegała po parku. Złapał ją od tyłu i poddusił, tak że straciła przytomność.

Zgwałcił kobietę pośrodku parku

Napastnik zgwałcił nieprzytomną kobietę. Po wszystkim sprawca spokojnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Gdy kobieta odzyskała przytomność, natychmiast zwróciła się do policji i dzięki pomocy innego mężczyzny z parku dojechała do szpitala.

Policji udało się ustalić, jak wyglądał napastnik dzięki kamerom monitoringu w metrze. Opublikowała wizerunek poszukiwanego, dzięki czemu szybko dało się namierzyć mężczyznę. W niedzielę rano nowojorscy funkcjonariusze poinformowali, że podejrzany został zatrzymany i przewieziony do aresztu w Queens.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Był już wcześniej aresztowany za napaści seksualne

Domniemany sprawca usłyszał sześć zarzutów, w tym gwałtu, uduszenia i wykorzystywania seksualnego. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Policjantom powiedział, że nie jest odpowiedzialny za przestępstwa, za które został aresztowany.

Jak podaje lokalny portal News 4, domniemany gwałciciel to bezdomny mieszkaniec stanu Floryda. Ma 25 lat i wcześniej już był aresztowany za napaść na tle seksualnym. Jego nazwisko i imię nie zostało ujawnione, policja bada wszystkie okoliczności sprawy.

Zobacz także: Odnowili stary dom po dziadku. Inni chcieli go zburzyć
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić