Marianna Fijewska
Marianna Fijewska| 
aktualizacja 

Emocjonalny pogrzeb nastolatek z Tryńczy. Ludzie mdleli w czasie ceremonii

69
Podziel się:

We wtorek odbył się pogrzeb dwóch z pięciu ofiar tragicznego wypadku w Tryńczy - 16-letniej Ani i 18-letniej Dominiki. Podczas mszy świętej trzy osoby miały stracić przytomność.

Miejsce wypadku w Tryńczy
Miejsce wypadku w Tryńczy (WP.PL)

Tragicznie zmarłe siostry zostały pochowane na miejskim cmentarzu w Tryńczy. Z relacji naszego reportera wynika, że ostatnie pożegnanie nastolatek odbyło się w bardzo emocjonalnej atmosferze.

Na pogrzebie pojawiła się rodzina ofiar, ich przyjaciele, znajomi oraz mieszkańcy Tryńczy i pobliskich podkarpackich miejscowości. Wielu żałobników nie było w stanie ukryć ogromnego poruszenia.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jak donosi portal se.pl, podczas mszy zemdlały trzy osoby. Na miejscu zjawili się ratownicy medyczni i udzielili im pomocy.

Przypomnijmy, że nastolatki były poszukiwane przez całą Polskę po tym, jak 25 grudnia zaginęły z dwoma znajomymi - 24-letnim Sławkiem i 27-letnim Bogdanem. W grupie nastolatków znajdowała się także 19-letnia Klaudia.

Przez kilka dni nie udawało się ustalić, co mogło się wydarzyć. W końcu śledczy wyciągnęli z pobliskiej rzeki Wisłok samochód osobowy marki daewoo tico, w którym znajdowało się pięć ciał. Tragiczny wypadek poruszył całą Polskę.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić