Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Ewakuacja samolotu do Londynu na lotnisku w Paryżu. Bali się ataku na airbusa British Airways

86
Podziel się

Pasażerowie linii British Airways lecący z Paryża do Londynu pośpiesznie opuścili samolot po tym, jak francuska policja otrzymała informacje o "bezpośrednim zagrożeniu" dla ich zdrowia i życia.

Ewakuacja samolotu do Londynu na lotnisku w Paryżu. Bali się ataku na airbusa British Airways
(Twitter.com/AmichaiStein1)
bEUjzmZN

Do sieci trafiły zdjęcia z Paryża pokazujące tłum ludzi z walizkami opuszczających brytyjskiego airbusa A320. Z lotniska Charles de Gaulle o godz. 7.25 rano odlecieć mieli na Heathrow. Mundurowi jednak wyprowadzili ich na płytę lotniska, a na pokład weszła jednostka antyterrorystyczna z psami do wykrywania niebezpiecznych substancji.

Przy pasażerach nie znaleziono niczego, co mogłoby wzbudzać obawy stróżów prawa i wszystkich zapewniono, że będą mogli dotrzeć do celu późniejszym lotem - donosi "The Independent".

bEUjzmZP

Skala zagrożenia była ponoć bardzo duża i nie ograniczała się tylko do lotu BA0303. Z relacji pasażerów wynika, że w komunikacie nakazującym ewakuację wspomniano o "bezpośrednim zagrożeniu" skierowanym wobec całego lotniska. Lecący do Londynu James Anderson powiedział dziennikarzom, że policja dokładnie przeszukiwała wszystkich wychodzących. Pierwszy komunikat dotyczył "usterki technicznej". Dopiero godzinę później pojawił się wątek terrorystyczny.

Zobacz także: Zobacz także: Warszawa. Ewakuacja w PAN. Znaleziono nieznana substancję

Rzecznik British Airways powiedział, że dodatkowa kontrola podróżnych i bagażu była jedynie "dmuchaniem na zimne" - dodaje gazeta.

bEUjzmZV

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEUjznaq
KOMENTARZE
(86)
petru
4 lata temu
ke to debily
sdf
4 lata temu
Taki właśnie los i życie w ciągłym strachu wprowadzili nam lewicowi politycy. Dopóki w Europie będą panoszyć się muzułmanie ochraniani poprawnością polityczną dotąd my będziemy żyli w niepewności i lęku o życie naszych bliskich i nasze. Dlatego islam powinien być zakazany na terenie Europy, a jego wyznawcy wydaleni.
NY
4 lata temu
Unia Europejska niszczy Europę...
bEUjznar
obu
4 lata temu
Pewnie chory psychcznie jakiś chciał się wysadzic. Ale Merkelowa odwołała atak bo podobno za dużo muzułmanów było na pokładzie
Verayher
4 lata temu
A co na to lewacki fanatyk Timmermans i alkoholik Juncker?
Verayher
4 lata temu
Ot, dzień jak co dzień w "ubogaconej" Europie Zachodniej. Jeszcze więcej islamu w "jeszcze więcej Europy", nie?
ffffff
4 lata temu
trzeci swiat
No i co
4 lata temu
To tylko incydent.
Ojejku
4 lata temu
A kto takie info dał? imigrant czy tubylec sprzeciwiający się temu światu jakim jest? Nie mają zarejestrowanych nr. telefonów, szybko by doszli kogo to, mogli by namierzyć sygnał z jakiego miejsca i kamerami monitoringu sprawdzić. No ale takie rzeczy tylko w filmach.
Lee
4 lata temu
Tylko kara śmierci na ratuje przed tym eksodusem ! To takie okrutne co piszę, ale innego wyjścia nie ma !
rip
4 lata temu
a ci w żóltych kamizelkach to nie araby? skoro na lotniskach pracują to jak ma być bezpiecznie.Wcześniej czy później przysłużą się allahowi
ajajaj ..
4 lata temu
I.S.L.A.M = Ideologia Satanistyczna Lewaków Anty-Moralnych
:O
4 lata temu
My name is Ahar I come from a far I have bomb in my car Allahu Akbar !!! * My name is Fakar I cumm from the land of Ackbar I huuv mee bomb in mee car Allaaaa fcuk yaa from afar !!! Alaaa !! Alaaa !! ---> B-o-o-o-o-m !!! Pozdrawiam naszych drogich czytelników tradycyjnym pozdrowieniem: "Alahu Agbaar!". Danke!
bEUjznaj
M.
4 lata temu
No cóż, jest to na pewno na swój sposób męczące, kłopotliwe i kosztowne, ale przynajmniej nudno nie jest. Rozrywka kosztuje, jak to mówią. Heh; rozrywka... Tym razem akurat nikt nie zdążył się rozerwać.Ale nudno nie było.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić