Głośne wideo PiS-u usunięte z TikToka. Radosław Fogiel reaguje

11

Niedawno przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości opublikowali na TikToku wideo, które wywołało niemałe poruszenie wśród internautów. - Za co tak naprawdę nienawidzicie PiS-u? - pytał poseł partii rządzącej Radosław Fogiel. Pojawiło się mnóstwo reakcji. TikTok tymczasem... usunął nagranie.

Głośne wideo PiS-u usunięte z TikToka. Radosław Fogiel reaguje
Głośne wideo PiS-u usunięte z TikToka (TikTok, Twitter)

Wideo Prawa i Sprawiedliwości stało się prawdziwym viralem. Jego głównym bohaterem był Radosław Fogiel. Poseł PiS wystąpił w młodzieżowej odsłonie - zamiast garnituru ubrał T-shirt. Poza tym miał na sobie rozpiętą koszulę.

Internautów dopytywał o powody nienawiści do PiS-u. - Za co tak naprawdę nienawidzicie PiS-u? Czy wy w ogóle wiecie cokolwiek o Prawie i Sprawiedliwości? Waszą nienawiść ukształtowały teksty Cypisa i Maty - podkreślił.

Nie wiecie nic o naszych programach, o naszej polityce, o tym, co nam się udało zrobić przez te osiem lat. Chętnie posłucham, konkrety! W komentarzach. Za co tak naprawdę nienawidzicie PiSu? - dopytywał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Niemcy protestują przeciwko planom Polski. "To głupota, trzeba to sobie jasno powiedzieć. Trzeba walczyć"

Pod filmem pojawiło się ponad 10 tysięcy komentarzy. Internauci pisali m.in. o inflacji, rozbudowanej pomocy socjalnej, mediach publicznych czy dotacjach z budżetu państwa.

Zadaliśmy wam prowokacyjne pytanie, bo chcieliśmy was zachęcić do dyskusji. (...) Część z waszych komentarzy wymaga wyjaśnienia, z częścią się pewnie nie zgodzimy, a część musimy po prostu przyjąć, zobaczyć, co jest jeszcze do poprawy - mówił Fogiel na kolejnym nagraniu.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

TikTok usunął nagranie PiS-u

"Prowokacyjny" materiał zniknął już z TikToka. Został usunięty przez administrację. Co na to Radosław Fogiel?

Dzisiaj opublikowaliśmy pierwsze odpowiedzi na komentarze użytkowników TikToka. I dzisiaj z jakiegoś powodu TikTok usunął bez możliwości odwołania oryginalne nagranie, a wraz z nim tysiące komentarzy, na które chcieliśmy odpowiadać. Mam nadzieję, że uda się to odwrócić - napisał na Twitterze.

Zareagował też europoseł PiS Tomasz Poręba. "Od zaledwie dwóch miesięcy rozwijamy TikToka PiS, z każdym tygodniem zwiększając zasięgi i komunikację na tej platformie. Chyba się ktoś zorientował, że za dobrze idzie i po raz kolejny kasuje nam treści. Ale to tylko potwierdza sens i bardziej motywuje, aby robić swoje" - napisał w sieci.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić