Gorący zwolennik Putina na imprezie Grammy. "Powinien mieć zakaz wstępu do USA!"

Internet rozpaliła informacja o tym, że oficjalny zwolennik Putina, Filipp Kirkorow, zwany "rosyjskim królem POPu", bawił się na gali rozdania nagród Grammy. O jego obecności doniósł były minister sprawiedliwości Ukrainy, Anton Heraszczenko. "Powinien mieć wstępu do USA" - grzmiał polityk.

Gorący zwolennik Putina na imprezie Grammy. "Powinien mieć zakaz wstępu do USA!"
"Rosyjski król pop" uwielbia Putina i...amerykańską muzykę (Instagram, Twitter)

Rosyjski "król POPu" na amerykańskim święcie muzyki

Wpis Heraszczenki potwierdzają filmy na instagramowym profilu Kirkorowa. Znaleźć tam można całą fotorelację z tego, jak piosenkarz spędził wieczór na gali Grammy w towarzystwie jednej Rosjanki. Są też nagrania, na których słychać, jak Kirkorow zachwyca się poszczególnymi wyróżnionymi gwiazdami - przedstawicielami amerykańskiej kultury, tak mocno krytykowanej przez rząd jego rodzimego kraju.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Tymczasem Filip chętnie z Rosji...wyjeżdża. Miesiąc temu Filip pojawił się w rosyjskiej telewizji w programie "Mask Singer". Jednak już od dłuższego czasu nie ma go w rodzimym kraju. Sylwestra spędził w Dubaju, a zaraz po tym zaczął publikować wpisy z USA.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Duże straty Ukraińców. To nie są dobre informacje

Anton Heraszczenko pisał już o nim pod koniec lipca ubiegłego roku, donosząc że Kirkorow jest właścicielem domu i apartamentowca w Miami.

Wierzę, że trafi na listę amerykańskich sankcji za wspieranie mordowania Ukraińców - napisał wówczas Heraszczenko.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Najwidoczniej tak się jednak nie stało. Dwa dni przed galą Grammy Kirkorow zamieścił wideo relację z koncertu Adele w Las Vegas. To zresztą nie pierwsza jego pamiętna wizyta w Vegas. Sieć obiegło nagranie, na którym wściekły Kirkorow musiał przemilczeć okrzyki "Chwała Ukrainie!" w jednym z lokali w tym mieście w sierpniu 2022.

Pupilek Putina

Władimir Putin uwielbia Filippa Kirkorowa do tego stopnia, że był osobiście obecny na jego 50 urodzinach. Kirkorow został też odznaczony wieloma państwowymi tytułami, jak Ludowy Artysta Federacji Rosyjskiej, czy Zasłużony Artysta Federacji Rosyjskiej.

Filip przez 11 lat był mężem dużo starszej od siebie Ałły Pugaczowej, słynnej rosyjskiej piosenkarki, która sławę zdobyła jeszcze w czasach ZSRR. Rozwiedli się w 2005 roku. Pugaczowa, w przeciwieństwie do Kirkowa, skrytykowała Putina za inwazję na Ukrainę.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić