Grasował w parku od zeszłego roku. Ekshibicjonista z Poznania złapany

101

Rozbierał się publicznie i zaczepiał kobiety w Poznaniu. O jego czynach donoszono w mediach społecznościowych jeszcze w ubiegłym roku. Teraz funkcjonariuszom udało się ustalić, kim jest. Sprawa trafiła do sądu.

Grasował w parku od zeszłego roku. Ekshibicjonista z Poznania złapany
Grasował w parku od zeszłego roku. Ekshibicjonista z Poznania złapany (Google Maps, Marcin Zawieja)

Doniesienia o ekshibicjoniście pojawiły się jeszcze w 2022 roku. Na początku stycznia 2023 na facebookowej grupie Inicjatywa i Nieformalna Grupa Winogrady pojawiła się informacja o mężczyźnie, który napada na kobiety.

Obnażał się przed kobietami

Mężczyzna napada/molestuje kobiety w Parku Czarneckiego na os. Przyjaźni, na Cytadeli i Sołaczu. Dzisiaj drugi raz trafiło na moją żonę z wózkiem w parku Czarneckiego - napisał pan Krzysztof, cytowany przez portal epoznan.pl

Mężczyznę rozpoznała żona pana Krzysztofa. Widziała napastnika na Cytadeli, kiedy zaczepiał dwie dziewczyny, które zadzwoniły później na policję. Marta Mróz z poznańskiej policji powiedziała dziennikarzom z epoznan.pl, że w styczniu nie trafiło jednak żadne zgłoszenie. W październiku funkcjonariusze wytypowali osobę, która mogła się dopuścić tego czynu, ale ostatecznie nic nie ustalono.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jest wściekły na fuzję Orlenu. "Powinna być unieważniona"

Teraz udało się ustalić kim jest mężczyzna, o którym pisano w mediach społecznościowych. Został nie tylko zidentyfikowano, ale także zatrzymany. Po przesłuchaniu 36-latek przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów.

Policjanci z Północy zidentyfikowali mężczyznę, który dopuścił się zgorszenia w miejscach publicznych - Parku Cytadela oraz Parku Czarneckiego w Poznaniu. Sprawca został przesłuchany i usłyszał dwa zarzuty z art. 51 kw. Przyznał się do ich popełnienia - - podaje policja.

Sprawa trafiła do sądu. 36-letniemu ekshibicjoniście grozi kara aresztu, grzywny lub ograniczenia wolności.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić