Gwiazdor w żałobie. Nie żyje Christian Kammel

72

Zmarł Christian Kammel, ojciec popularnego prezentera telewizyjnego Tomasza Kammela. O sprawie poinformował nieoficjalnie "Super Express". Jak donoszą dziennikarze, gwiazdor TVP zdążył pożegnać się z rodzicem.

Gwiazdor w żałobie. Nie żyje Christian Kammel
Zmarł ojciec Tomasza Kammela. Christian Kammel miał 75 lat (AKPA)

Tomasz Kammel przeżywa ciężkie chwile. Prezenter nie pojawił się w miniony weekend na dyżurze w Telewizji Polskiej. Wyjechał do Niemiec, gdzie mieszkał jego tata Christian Kammel, znany wcześniej jako Bronisław Kammel.

Tomasz Kammel chwalił się zdjęciami z tatą na Instagramie

Ojciec Tomasza Kammela wyjechał do Niemiec w czasach PRL. Tam zmienił imię i założył nową rodzinę. Miał przez dłuższy czas nie utrzymywać z synem kontaktu.

W ostatnich latach Tomasz i Christian mocno zbliżyli się jednak do siebie. Gwiazdor TVP chwalił się nawet wspólnymi zdjęciami z ojcem na Instagramie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie żyje Christian Kammel. Ojcec prezentera miał 75 lat

Media obiegły w czwartek smutne wieści. Jak poinformował "Super Express", ojciec Tomasza Kammela odszedł w wieku 75 lat. Sam prezenter zdążył się z nim wcześniej pożegnać.

Widział się z ojcem na niecałą godzinę przed śmiercią. (...) Bardzo przeżywa tę całą straszną sytuację – podaje tabloid.

Obejrzyj także: Młoda gwardia w TVP zastępuje dotychczasowe gwiazdy

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić