Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...

Holandia. 13-latek dokonał napadu z bronią na kebab

8

Pracownicy jednego z lokali serwujących kebab w Osdorp, dzielnicy Amsterdamu, przeżyli prawdziwe chwile grozy. Zostali sterroryzowani przez uzbrojonego w broń palną i zakapturzonego bandytę, który żądał pieniędzy. Okazało się, że napastnik miał zaledwie... 13 lat.

Holandia. 13-latek dokonał napadu z bronią na kebab
13-latek został aresztowany. Powód? Nastolatek postanowił napaść z bronią na lokalny lokal serwujący kebaby (Getty Images)

Zgodnie z informacjami Polskiej Agencji Prasowej napaść miała miejsce w niedzielę 28 marca w godzinach popołudniowych. Nastolatek – z bronią w ręku i kapturze na głowie – wkroczył do lokalu w arabskiej dzielnicy, a następnie zażądał od pracowników pieniędzy.

Holandia. Aresztowano 13-latka, który próbował okraść lokal z kebabem

Obsługa lokalu wdała się w szarpaninę z napastnikiem. Szczęśliwie został on obezwładniony, a następnie przekazany w ręce funkcjonariuszy policji. Wtedy wyszło na jaw, że bandyta ma zaledwie 13 lat.

To nie jedyny przypadek w Europie, gdy doszło do napadu na lokal z kebabem z udziałem nastolatka. Podobna sytuacja miała miejsce m.in. w Katowicach (woj. śląskie) na ulicy Piotra Skargi.

Feralnego dnia do okienka we wrocławskim kebabie dwóch niezadowolonych mężczyzn. 18-latek i 24-latek wszczęli awanturę pod pretekstem, że nie smakuje im zamówione jedzenie. Doszło do zniszczenia terminalu płatniczego, rozbicia szyby oraz znieważenia pracownika.

Zobacz także: Zobacz też: Polacy kochają kebaby. "Przecież to jest arcypolska rzecz!"
Autor: EKO
Źródło:PAP
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Rowerzysta wjechał na pasy. Dramatyczne sceny
Pokazała zdjęcie z lasu. To polskie trufle. "Wreszcie się pojawiły"
Polityka Trumpa odstrasza turystów. USA mogą stracić miliardy
Nie chcą upamiętnić Jana Pawła II. Ostry spór w znanym mieście
"W ogóle się nie hamowała". Opisała piekło 1,5-latki z Gniezna
Katastrofa śmigłowca straży pożarnej. Pilot zginął na miejscu
34-latek wspiął się na maszt. W jego domu znaleziono narkotyki
Mąż Beaty Klimek badany przez wariograf. "Dla mnie jednoznaczne"
Były ambasador USA w Kijowie ostrzega. Byłby to "okropny błąd"
Sceny przed McDonald's. Ludzie wyciągali telefony
Maratony "kurczą mózg". Najnowsze badania naukowców
Gorąco na granicy polsko-białoruskiej. Ekspert: "Powinniśmy się na to przygotować"
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić