Horror w Gubinie. Tajemnicza śmierć małżeństwa staruszków

97

W Gubinie (woj. lubuskie) rozegrał się prawdziwy horror. W dwóch różnych mieszkaniach znaleziono ciała małżonków. Wiele wskazuje na to, że zbrodni dopuścił się 70-letni mężczyzna.

Horror w Gubinie. Tajemnicza śmierć małżeństwa staruszków
W Gubinie doszło do tragedii (zdjęcie ilustracyjne) (Wikimedia Commons)

O sprawie tajemniczej śmierci małżonków poinformował PAP. Ciała 60-latki i 70-latka zostały znalezione w osobnych mieszkaniach w Gubinie. Para mieszkała osobno, dlatego zwłoki mężczyzny zostały odkryte przez jego znajomego 5 listopada. Ten odwiedził go, gdyż od pewnego czasu nie mógł się z nim skontaktować.

O śmierci mężczyzny niezwłocznie powiadomiono policję. Mundurowi po zgłoszeniu udali się do mieszkania żony zmarłego. Niestety na miejscu okazało się, że 60-latka nie żyje, a na jej ciele odkryto wiele ran kłutych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że te zostały zadane ostrym narzędziem.

Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim. Ujawniono prawdopodobny scenariusz, który mógł mieć miejsce w Gubinie. Według śledczych doszło tam do tzw. samobójstwa rozszerzonego. 70-letni myśliwy najpierw zamordował żonę w jej mieszkaniu, po czym udał się do siebie, gdzie odebrał sobie życie. Więcej wyjaśnić ma zaplanowana sekcja zwłok małżonków oraz oględziny ich telefonów komórkowych.

Zobacz także: Śmierć 30-latki z Pszczyny. Poruszający komentarz Nowackiej
Autor: GGG
Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić