Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EŁEM
|

Impreza w biurze Nowoczesnej? "Wszyscy byli zaszczepieni"

211
Podziel się:

W środę wieczorem, w biurze .Nowoczesnej na warszawskim Nowym Świecie odbyła się impreza. Bez maseczek, zero dystansu. Taką informację przekazał nam jeden z czytelników.

Impreza w biurze Nowoczesnej? "Wszyscy byli zaszczepieni"
Impreza w biurze Nowoczesnej. Katarzyna Lubnauer: Wszyscy byli zaszczepieni (PAP, PAP/Wojciech Olkuśnik)

Wiadomość dostaliśmy od czytelnika, który był wtedy w pobliżu. Spotkanie, jak opisuje trwało około godziny 19 w najlepsze. Większość osób była w środku, kilku uczestników wyszło na zewnątrz pomieszczenia. Jak mówi jeden z polityków partii, było to spotkanie warszawskich struktur partii. Przestrzegano jednak stanu zaszczepienia uczestników i sprawdzano certyfikaty.

Normalna imprezka. Stoliki kawowe, bez maseczek jakby nigdy nic, zero dystansu - mówi nam nasz informator.

Opisuje, że na spotkaniu było około 15-20 osób. W różnym przedziale wiekowym, w większości jednak osoby około 30, 40 i 50 roku życia. Początkowo, nasz czytelnik informował, że spotkanie odbywa się w biurze posłanki Katarzyny Lubnauer. Polityczka jednak szybko zdementowała tę wiadomość, mówiąc, że jest w Łodzi, w domu, na swojej kanapie.

Skontaktował się ze mną szef regionu .Nowoczesnej. Wszyscy obecni - co było podane wcześniej na zaproszeniu - musieli wykazać się trzykrotnym zaszczepieniem. Nie złamano też żadnych zakazów ani procedur. Lokal jest wspólny. Część to moje biuro, druga wynajmowana jest od miasta przez .Nowoczesną - odpisała Katarzyna Lubnauer.

Dodaje, że na wszystkie zebrania i konwencje, zarówno samej .Nowoczesnej jak i młodzieżówki partii wstęp mają tylko osoby zaszczepione.

Zobacz także: Lobby antyszczpeionkowe w PiS-ie wstrzymuje restrykcje? Posłanka KO: Wesprzemy rząd ws. obostrzeń
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(211)
Richi
5 miesięcy temu
Trzeba być ułomnym żeby uczestniczyć w tej karuzeli kłamstwa
Marget
5 miesięcy temu
Donosicielstwo kwitnie!!!Nie mają wstydu ani honoru prostacy, których głównym zajęciem jest obserwacja innych !!!
sprawiedliwy
5 miesięcy temu
Jak chcą sie bawic i zarażac to ich wybór i jak zdychają to tez ich wybór nie dobrze im w Polsce to niech jadą do Amsterdamu to ich jeszcze przed śmiercią policja spałuje
Bezpartyjnie
5 miesięcy temu
Jak ludzie chcą to niech się spotykają. Czemu robicie aferę czy zaszczepieni czy nie, czy w maseczkach czy nie? Ich wybór, nie wasz nakaz! Ludzie mają wolną wolę. Chcą się zarazić to ich sprawa, a nie wasza. Jakby nie chcieli to siedzieliby w domach. Proste.
nick
5 miesięcy temu
formalnie wykształceni, a praktycznie ?
Awa
5 miesięcy temu
Szczepieni??......chyba ze sobą
Piotr
5 miesięcy temu
No i dobrze, ludzie bierzecie z nich przykład. Kurski to już ma wszystkie papiery, że jest chory, nie chory, ozdrowieniec, zaszczepiony i nie zaszczepiony. Tak się chlopina zabezpieczył. Pamiętajcie dokładnie co dziś robią
fakt
5 miesięcy temu
Przecież według głupka Niedzielskiego zaszczepieni tez roznoszą tą covidową dżume i to bardziej niż niezaszczepieni !! weźmy np. Dude jest chory na covid po raz trzeci a zaszczepiony jest już chyba szóstą dawka ,zdelegalizować żydowską Balcerowicza
Tak
5 miesięcy temu
Czyli popierają cała piersią..segregacje ludzi... dziękuję do widzenia..
Marian
5 miesięcy temu
W towarzystwie tak pięknych Pań,to również bym się pobawił.
Cddf
5 miesięcy temu
Ta gruba ledwo w kadr się mieści
Yogi
5 miesięcy temu
A pan Kurski cudowny ozdrowienie.Już zapomnieliście pisiory.
oko
5 miesięcy temu
A na sylwestrze tvp ile osob bylo ? 90% bez maseczek , a urydzyka na urodzinach ile osob ma maseczki - przestancie juz jatrzyc
Epionka
5 miesięcy temu
Super impreza.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić