EŁEM| 

Impreza w biurze Nowoczesnej? "Wszyscy byli zaszczepieni"

304

W środę wieczorem, w biurze .Nowoczesnej na warszawskim Nowym Świecie odbyła się impreza. Bez maseczek, zero dystansu. Taką informację przekazał nam jeden z czytelników.

Impreza w biurze Nowoczesnej? "Wszyscy byli zaszczepieni"
Impreza w biurze Nowoczesnej. Katarzyna Lubnauer: Wszyscy byli zaszczepieni (PAP, PAP/Wojciech Olkuśnik)

Wiadomość dostaliśmy od czytelnika, który był wtedy w pobliżu. Spotkanie, jak opisuje trwało około godziny 19 w najlepsze. Większość osób była w środku, kilku uczestników wyszło na zewnątrz pomieszczenia. Jak mówi jeden z polityków partii, było to spotkanie warszawskich struktur partii. Przestrzegano jednak stanu zaszczepienia uczestników i sprawdzano certyfikaty.

Normalna imprezka. Stoliki kawowe, bez maseczek jakby nigdy nic, zero dystansu - mówi nam nasz informator.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Opisuje, że na spotkaniu było około 15-20 osób. W różnym przedziale wiekowym, w większości jednak osoby około 30, 40 i 50 roku życia. Początkowo, nasz czytelnik informował, że spotkanie odbywa się w biurze posłanki Katarzyny Lubnauer. Polityczka jednak szybko zdementowała tę wiadomość, mówiąc, że jest w Łodzi, w domu, na swojej kanapie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Skontaktował się ze mną szef regionu .Nowoczesnej. Wszyscy obecni - co było podane wcześniej na zaproszeniu - musieli wykazać się trzykrotnym zaszczepieniem. Nie złamano też żadnych zakazów ani procedur. Lokal jest wspólny. Część to moje biuro, druga wynajmowana jest od miasta przez .Nowoczesną - odpisała Katarzyna Lubnauer.

Dodaje, że na wszystkie zebrania i konwencje, zarówno samej .Nowoczesnej jak i młodzieżówki partii wstęp mają tylko osoby zaszczepione.

Zobacz także: Lobby antyszczpeionkowe w PiS-ie wstrzymuje restrykcje? Posłanka KO: Wesprzemy rząd ws. obostrzeń
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić