Anna Jankowska| 

Beata Tadla rozstała się z partnerem. Wydał oświadczenie

50

Beata Tadla rozstała się z biznesmenem, którego pokazała fanom na początku roku. O rozpadzie związku poinformował sam zainteresowany w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie. Kilka tygodni temu Tadla podkreślała, że Rafał jest dla niej ogromnym wsparciem w dobie pandemii koronawirusa.

Beata Tadla rozstała się z partnerem. Wydał oświadczenie
Beata Tadla rozstała się z chłopakiem (ONS.pl, Pawel Kibitlewski)

Beata Tadla na razie nie komentuje rozpadu ostatniego związku. O rozstaniu poinformował w oświadczeniu jej były już partner. 40-letni biznesmen opublikował je na Instagramie.

Jak podkreśla, chce w ten sposób "uciąć wszelkie spekulacje i domysły". To także odpowiedź na liczne pytania o relację z dziennikarką, które mieli mu zadawać internauci i znajomi.

Dziękuję Jej za wszystkie spędzone wspólnie chwile i życzę wszystkiego, co najlepsze, bo niewątpliwie jest wspaniałą Kobietą, która na to zasługuje - napisał biznesmen.

Beata Tadla rozstała się z partnerem. "Darzymy się ogromnym szacunkiem"

40-latek apeluje do mediów o nieszukanie sensacji. Zasugerował też, że rozstanie przebiegło w pokojowej atmosferze i byli partnerzy wciąż darzą się "ogromnym szacunkiem".

Pragnę również podkreślić, że nie jestem osobą publiczną, dlatego bardzo proszę o uszanowanie mojej prywatności. Nie mam też zamiaru więcej wypowiadać się w tym temacie ani niczego komentować - zakończył swój wpis były partner Tadli.
Zobacz także: Zobacz też: Maryla Rodowicz o rozwodzie: "Kiedy mąż mnie opuścił, wpadłam w panikę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić