Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Jarosław "Majami" Pieczonka potrzebuje pomocy. Jest częściowo sparaliżowany

125
Podziel się

Jarosław Pieczonka ps. "Majami" to człowiek o wielu twarzach: policjant, detektyw czy agent pracujący pod przykrywką. Latem miał jednak poważny wypadek i teraz potrzebuje pomocy.

Jarosław "Majami" Pieczonka potrzebuje pomocy. Jest częściowo sparaliżowany
Jarosław "Majami" Pieczonka potrzebuje pomocy (Facebook)
bETiYBsR

Jarosław "Majami" Pieczonka doskonale znany jest przede wszystkim w Trójmieście. Pracował w policji, ale imprezował z gangsterami, jeździł szybkimi samochodami i motocyklami. Znał wtedy wszystkich. Był bohaterem wielu książek, filmów oraz artykułów.

Później nie miał jednak po drodze z policją. Dwa lata temu został aresztowany za publiczne zniesławienie na Facebooku byłego policjanta Andrzeja D. Sąd zamienił orzeczoną wobec niego karę grzywny na sześć miesięcy aresztu. Po dwóch dniach sąd zawiesił wykonanie kary, a "Majami" wyszedł na wolność.

bETiYBsT

"Majami" miał poważny wypadek

W sierpniu na facebookowym profilu Jarosław Pieczonka poinformował, że zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Od kilku lat pracuje w ochronie statków w okolicach Afryki i na jednym z nich uległ wypadkowi, uszkadzając kręgosłup. W poniedziałek zamieścił link do zrzutki na swoją rehabilitację.

Załadowałem się na amerykański statek kontenerowy na Malcie, przepłynęliśmy przez Kanał Sueski, skąd mieliśmy transport do krajów arabskich. Po około 20 dniach uległem wypadkowi (...) Z powodu silnego wstrząsu statku, upadłem. Uderzyłem plecami o podłogę, co spowodowało ucisk na kręgosłup szyjny - czytamy w opisie zbiórki.
bETiYBsZ

Przed Pieczonką około 12 miesięcy leczenia i codziennych rehabilitacji, które pozwolą mu wrócić do normalnego funkcjonowania. Pieniądze można wpłacać na portalu zrzutka.pl (link).

Zobacz także: Fototapety zamiast produktów w sklepach. Szokujące zdjęcia z Wielkiej Brytanii i USA
bETiYBtu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(125)
Klub AA
2 tyg. temu
Gdybym miał taką emeryturę jak ten były "policjant" to zrobiłbym mu przelew przynajmniej 2 tyś zł. Pić to trzeba umieć i myśleć też. Wódko pozwól żyć, tyle w temacie.
Olo
miesiąc temu
Wstydu nie ma
historia
miesiąc temu
Dwaj byli członkowie tzw. świętej trójcy raczej nie pomogą. Ale Daniel.P. za otrzymany kiedyś cynk na lotnisku kto wie ?
bETiYBtv
kasjer
miesiąc temu
A w kantorze Conti kto dorabiał,będąc gliną ?
Marzena
miesiąc temu
Straciłam pracę, bo byłam na zwolnieniu po tym, jak samochód trzepnął mnie na pasach, a ZUS cofnął mi rehabilitację, bo byłam bez pracy. Panie Majami, odpali mi pan coś ze zrzutki?
Jsl
miesiąc temu
Chyba po to pracował żeby mieć
Janek policja...
miesiąc temu
Ilu przez niego tak cierpiało? Karma wraca podobno
Janek policja...
miesiąc temu
Ilu przez niego tak cierpiało? Karma wraca podobno
da23
miesiąc temu
Ale ten pan zapewne był i jest ubezpieczony jeżeli wykonywał pracę na statku. Ubezpieczony i to na grube tłuste pieniendze.
Marek Rewiens...
miesiąc temu
Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy teraz pokutuj za krzywdy......Pozdrowienia z Gdanska ale nie dla ciebie widzisz teraz skamlesz bajkopisarzu Stempel to jest twoja ksywa nie Majami
Nawet grosza ...
miesiąc temu
Za wypadek w pracy to chyba odszkodowanie się należy, nie? Chyba że się na niekegalu robiło... Albo polisy ubezlieczeniowej nie wykupilo bo po co... Za drogo...
aspirant
miesiąc temu
będzie miał czas by ochłonąć
Bety
miesiąc temu
Policjant zarabiał,z gangsterami za darmo się nie spoufalał.na statku gratis też nie robił. Wstyd teraz o kasę się upominac
bETiYBtn
LuckyLuke
miesiąc temu
Jajami. Majami nie myśl, że wszyscy jesteśmy frajerami.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić