aktualizacja 

Jasnowidz ostrzega przed wakacjami. "Tam nie wyjeżdżajcie"

Jasnowidz Wojciech Glanc apeluje, by jechać na wakacje w czerwcu lub lipcu. Twierdzi, że "później może być za późno". Jednocześnie wskazuje kierunek, którego lepiej unikać.

Jasnowidz ostrzega przed wakacjami. "Tam nie wyjeżdżajcie"
Wojciech Glanc (YouTube)

Wojciech Glanc od kilku lat zajmuje się m.in. przewidywaniem przyszłości. Tym razem podzielił się wizją dotyczącą wakacji.

Nakłania Polaków do tego, by urlop zaplanowali na przełomie czerwca i lipca. Wszystko dlatego, że w sierpniu ma być jeszcze drożej i po prostu nie będzie nas stać na zorganizowanie sobie letniego wypoczynku.

Czerwiec i lipiec to ostatnie miesiące na wyjazd wakacyjny. Później odczujemy potworną drożyznę. Lipiec będzie miesiącem przełomowym, który bardzo nas zaskoczy i zaszokuje. Korzystajcie teraz z życia, bo za tydzień, dwa może to być już niemożliwe. Nie mamy gwarancji kolejnego dnia - powiedział Glanc w rozmowie z Pomponikiem.

Sierpień, według tego jasnowidza, ma być "miesiącem płaczu i bólu". - Wróci nowa epidemia, nastąpi przyrost nowych zachorowań i zwrot w tej dziedzinie. Będzie to miesiąc płaczu i bólu - dodał.

Wojciech Glanc ostrzega. Nie wybieraj się tam na wakacje

Jasnowidz podkreślił, że unikać należy podróży do krajów graniczących z Ukrainą, przede wszystkim do Mołdawii.

To piękny kraj, sam bym tam pojechał, ale pojawia mi się wewnętrzny opór, ostrzeżenie, czerwona lampka, żeby trzymać się od tego kraju z daleka - słyszymy.
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić