Kaczyńskiemu zebrało się na żarty. "Już wisi"

49

Podczas wystąpienia w Jedliczach prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu dopisywał dobry humor. W trakcie swojego wywodu zadrwił choćby z posła Przemysława Czarneckiego, który trafił na izbę wytrzeźwień.

Kaczyńskiemu zebrało się na żarty. "Już wisi"
Jarosław Kaczyński (Twitter, Błażej Makarewicz)

Jarosław Kaczyński ma za sobą kolejne spotkania z Polakami. W trakcie wizyty w Jedliczach mówił, że Prawo i Sprawiedliwość "nie jest partią aniołów i różne rzeczy mogą się zdarzyć".

Tylko my z góry zakładamy, że będziemy na to ostro reagować i ostro na to reagujemy - zaznaczał.

Następnie szyderczo nawiązał do wybryku posła PiS Przemysława Czarneckiego. Polityk mocno przesadził z alkoholem i trafił na izbę wytrzeźwień.

Choćby ostatnio pewien młody poseł, że tak powiem: nie dał rady - to już można powiedzieć wisi, znaczy został zawieszony w prawach członka partii, choć zdaje się do domu było już niewiele - mówił Kaczyński z uśmiechem na twarzy. - W polityce trzeba przede wszystkim nie pić - mówię o piciu nadmiernym, nie upijać się, a po drugie trzeba też mieć trochę szczęścia - dodawał.

Czarnecki przeprosił już za swoje zachowanie. "Przepraszam. Taka sytuacja nigdy nie powinna się zdarzyć. Przyjmuję wszystkie konsekwencje z nią związane" - pisał na Twitterze.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jarosław Kaczyński o LGBT

W trakcie wystąpienia w Jedliczach Jarosław Kaczyński zadrwił z osób LGBT. Już po raz kolejny uderzył w to środowisko.

Nie chcemy takich sytuacji, że 12-latki ogłaszają się lesbijkami. Jak stwierdzenia, że każdy z państwa i ja także mógłby w każdym momencie oświadczyć, że jest innej płci. Na przykład pan europoseł mógłby w pewnym momencie powiedzieć, że ja jestem Małgosia - zaznaczał Kaczyński, na co sala zareagowała głośnym śmiechem.
Zobacz także: Stan wojenny na anektowanych terenach. Co chce osiągnąć Putin?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić