Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aldona Brauła
|

Kapłan narodowców o "świętej wojnie". Odniósł się do słów Kaczyńskiego

409
Podziel się

Jarosław Kaczyński wygłosił swoje przemówienie w sprawie wyroku TK, w którym nawoływał do obrony kościołów i wartości, jakimi kierują się katolicy. Na słowa prezesa PiS zareagował kontrowersyjny emerytowany ksiądz Kneblewski.

Kapłan narodowców o "świętej wojnie". Odniósł się do słów Kaczyńskiego
(YouTube)
bETqchcl

Ksiądz Kneblewski, znany z kontrowersyjnych poglądów i częstego udzielania się w sieci, dodał kolejne wpisy. Tym razem bydgoski duchowny odniósł się do przemówienia Jarosława Kaczyńskiego w kwestii zakazu aborcji i protestów społeczeństwa.

Trzeba się temu przeciwstawić. To obowiązek państwa, ale także obowiązek nasz, obowiązek obywateli. [...] Przede wszystkim musimy bronić polskich kościołów. Musimy ich bronić za każdą cenę – mówił Jarosław Kaczyński.
bETqchcn

Ksiądz Kneblewski wstawił na swoim Twitterze kilka postów sugerujących, że zgadza się z prezesem PiS. Nie poparł go dosłownie, ale dał do zrozumienia, że przyświecają mu podobne idee.

Zobacz także: Strajk Kobiet. Gorąco pod Sejmem. "Kaczyński oskarżył tych ludzi o przelew krwi"
Zwycięski Wodzu Niebiańskiego Wojska, prowadź nas w świętej wojnie na dwóch frontach: o wolność i o życie! A Wam, Kochani, którzy pragniecie dochować wierności, niech Pan Bóg błogosławi! - czytamy na Twitterze.
bETqchct

Kneblewskiego zmuszono do odejścia na przedwczesną emeryturę. Powodem miały być liczne zaniedbania i kontrowersje, które wywołuje w opinii publicznej. Od decyzji odwołał się do władz Watykanu, jednak jego wniosek został jednak odrzucony

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETqchcO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(409)
o ja cie
rok temu
gdzie oni go wykopali? Czy on podlega opiece konserwatora ?
pawel
rok temu
na emeryturę zarobił pracując jako cieśla ? - 2 list do Tesaloniczan 3 ; 7-12
iza
rok temu
nie wolno zmuszac ludzi do wiary i nakladac obowiazek przestrzegania jej nakazow a takze jej oplacania na sile a tak w Polsce sie dzieje.Rozwiazac konkordaat wszystko wroci do normalnosci Kosciol powinni utrzymywac wierzacy a nie wszyscy
bETqchcP
zenek
rok temu
Kościół w swojej historii przelał mnóstwo krwi i widać za wiele się nie zmieniło. Palenie na stosie niewinnych ludzi, zabijanie w imię ewangelizacji podbitych ludów a teraz usilnie walczy o płody. Może zamiast tworzyć cenniki dla wiernych pomagajcie tym ubogim i tym już narodzonym chorym dzieciom. „Nie bierzcie nic na drogę: ani laski, ani torby podróżnej, ani chleba, ani pieniędzy; nie miejcie też po dwie suknie!” (Łk 9,3) ...ale samochody od bezdomnych są OK :D
EXPERT
rok temu
W APOKALIPSIE JEST PRZEDSTAWIONY OBRAZ TEGO KOŚCIOŁA ORAZ JEGO KONIEC .
Adem
rok temu
Kościół stracił Irlandię, straci i Polskę
Artman
rok temu
Kościół Katolicki w PL sam się zapędził w kozi róg. Po 1989r zamiast zająć się tym do czego jest powołany tj. prowadzeniem wiernych do życia wiecznego i zbawienia to wpadł w jakiś opętańczy tryumfalizm i zajął się gromadzeniem dóbr doczesnych oraz ingerowaniem w politykę. Buta,pycha, pazerność i obsesja na temat ludzkiego (zwłaszcza kobiecego)seksualizmu. No i w końcu nawet w tak katolickim kraju jak Polska ludzie powiedzieli DOŚĆ!!!
diodem
rok temu
Dzisiejszy kler, to 80 % judaisci. Dla nich , jak dla masona inny człowiek to półczłowiek.Więc nie ma kary za jego zabicie.Dlatego potrzebna jest ustawa o ,,0'' odpowiedzialności.
pawel
rok temu
a do celibatu nie chce się odnieść- 1 list do Tymoteusza 3 rozdział
Hensab
rok temu
Mam nadzieje ze twój koniec będzie bliski i bolesny ,czas skończyć z konkordatem wystarczy .
BARBARA
rok temu
KOŚCIOŁY WYBUDOWALI OBYWATELE NAWET CI NIEWIERZĄCY
ABCD
rok temu
Narodowi obrońcy tradycyjnych wartości przekonują, że aborcja jest złem ... kopiąc kobiety w brzuch!
Polak
rok temu
Zawsze twierdziłem i w dalszym ciągu twierdzę że wiarę od nawiedzenia dzieli cienka linia a ci tak zwani obrońcy, rycerze Chrystusa czy jak ich tam zwał ja nazywam katolepatole, nierozumieją lub nie chcą zrozumieć przesłania religii chrześcijan i ewangelii. A mówi ona chociaż by o tym... - kochaj bliźniego swego jak siebie samego No i fundamentalne przykazanie dla każdego prawdziwego chrześcijanina - jest jeden bóg, bóg jest sędzią sprawiedliwym. Nie klecha ni mu podobni do których nakazują nam się modlić. Tylko bóg nikt więcej cała istota chrześcijanina.
bETqchcH
Obywatel
rok temu
To brońcie kościołów. Kto wam broni tam stać.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić