o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Jan Manicki
|

"Zbezcześciły dom Boży". Razem z księdzem

115
Podziel się

Ksiądz z USA uprawiał na ołtarzu stosunek z dwoma kobietami. Wszystko też nagrał. Został aresztowany.

"Zbezcześciły dom Boży". Razem z księdzem
bEEiEzBx

37-letni ksiądz z Luizjany został aresztowany za uprawianie seksu w kościele. W stosunku klimatach sadomasochistycznych uczestniczyły dwie dominy, czyli kobiety odgrywające dominującą rolę. Trójkąt był przez księdza nagrywany.

Nie miał żadnego wstydu! Ksiądz robił to na ołtarzu z dwoma kobietami

Katolicki duchowny Travis Clark został zatrzymany przez policję. Aresztowano również obie uczestniczące w stosunku kobiety. To 41-letnia aktorka filmów dla dorosłych Mindy Dixon i 23-letnia Melissa Cheng.

bEEiEzBz

Ksiądz został przyłapany na gorącym uczynku. Jeden przechodniów zauważył, że w rzymskokatolickim Kościele pod wezwaniem św. Piotra i Pawła palą się światła. O tej godzinie nie powinny odbywać się żadne nabożeństwa.

Świadek zajrzał to kościoła i zobaczył gorszącą scenę. Clark miał uprawiać na ołtarzu stosunek z dwoma kobietami. Te ubrane były w gorsety i miały na sobie buty na wysokim obcasie.

Na ołtarzu znajdowały się zabawki erotyczne. Według świadka specjalne reflektory oświetlały grzeszną scenę w kościele. Wszystko nagrywane było telefonem komórkowym umieszczonym na statywie.

bEEiEzBF

Na miejsce zdarzenia została wezwana policja. Kobiety powiedziały funkcjonariuszom, że wraz z Clarkiem jedynie „bawią się w odgrywanie ról”. Cała trójka została aresztowana pod zarzutem obrazy moralności.

Według portalu Nola.com Mindy Dixon opublikowała w mediach społecznościowych informację o planowanym stosunku seksualnym. Napisała, że jedzie do Nowego Orleanu, aby „zbezcześcić dom Boży” wraz z inną dominą.

Parafia zawiesiła księdza

Travis Clark został wyświęcony na księdza w 2013 roku. Teraz duchowny został zawieszony przez swoją archidiecezję. Nowym proboszczem parafii zostanie ksiądz Carol Shirima.

bEEiEzBG

Prawo kościelne mówi, że jeśli miejsce święte zostanie w jakiś sposób zbeszczeczone, musi zostać ponownie wyświęcone. Po incydencie arcybiskup archidiecezji Nowego Orleanu Gregory Aymond odwiedził kościół, aby odprawić rytuał przywracający świętość ołtarza.

Clark został zwolniony z aresztu za poręczeniem majątkowym w wysokości 25 tysięcy dolarów. Cheng i Dixon wpłaciły 7500 dolarów kaucji i również opuściły areszt. Całej trójce grozi od sześciu miesięcy do trzech lat więzienia za obrazę moralności.

bEEiEzBH

Obejrzyj także: Ich były proboszcz molestował dzieci. Mieszkańcy Chwaliszewa są w szoku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEiEzCa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(115)
Matijas
miesiąc temu
A ja tam mu zazdroszcze,sam chciałbym to zrobić na ołtarzu ;) ksiądz też człowiek
Xxx
6 miesięcy temu
Kto nie ma pokus
prem
9 miesięcy temu
Wredni , nie było innego miejsca gdzieś po za kościolem
bEEiEzCb
Nautilus
11 miesięcy temu
Dlaczego mnie to nie dziwi? Czy to dlatego że to katolicki ksiądz.
Eljot
11 miesięcy temu
Każdy kto się zapisze dostanie 10 tysięcy euro pod warunkiem że spotka się z papieżem osobiście ale papieżem Polakiem
Eljot
11 miesięcy temu
Przyjmuje zapisy na wizytę do przyszłego Papieży Polaków
Eljot
12 miesięcy temu
Zobaczcie co zrobił Wojtyła do momentu jak nie był papieżem to w Polsce była produkcja a jak został papieżem to nic się nie produkuje w Polsce tak Wojtyła zniszczył Polskę
Eljot
12 miesięcy temu
Moja rada nie dajcie księżom pieniędzy
Eljot
12 miesięcy temu
Gdybyście wiedzieli co czynicie to Pan Jezus by się nie modlił na Krzyżu jak Konał Ojcze odpuść im bo nie wiedzą co czynią tu nawiązuje do świadomości Diabła
Eljot
12 miesięcy temu
Jeszcze jedna uwaga jeśli dojdzie do opętania przez Diabła osoby ludzkiej to nie ma innej możliwość jak żeby Pan Jezus wyzwolił tu też bardzo pomaga Matka Najświętszea bo chodzi o to żebyś człowieku się uszczypnął i zrozumiał że żyjesz a kiedyś przyjdzie ten dzień i ostatnie tchnienie.... i już cię nie będzie to jest dowód na Istnienie Pana Boga który mówi do nas że jest Naszym Ojcem ten Który stworzył Świat
Eljot
12 miesięcy temu
Pamiętajcie przyjdą po Was i będą czipować was i wasze dzieci dzieci mi trochę szkoda bo są niewinne ale skoro rodzice tak chcą to niech im będzie
Eljot
12 miesięcy temu
Nie przyjmujcie szczepionki prawdopodobnie jeśli będzie w zastrzyku dostaniecie chipa od Pana willi Gates może być że będzie do picia też nie przyjmujcie
Eljot
12 miesięcy temu
Jan Paweł II Karol Wojtyła jest Święty i w Niebie tak jak święta Matka Teresa z kalkuty
bEEiEzBT
Eljot
12 miesięcy temu
Wszyscy udajecie bohaterów to pójdzie spać do domu we Starej Wsi za Belsk to wtedy zobaczcie jacy jesteście bohatery
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić