Jan Manicki
Jan Manicki| 

"Zbezcześciły dom Boży". Razem z księdzem

189

Ksiądz z USA uprawiał na ołtarzu stosunek z dwoma kobietami. Wszystko też nagrał. Został aresztowany.

"Zbezcześciły dom Boży". Razem z księdzem

37-letni ksiądz z Luizjany został aresztowany za uprawianie seksu w kościele. W stosunku klimatach sadomasochistycznych uczestniczyły dwie dominy, czyli kobiety odgrywające dominującą rolę. Trójkąt był przez księdza nagrywany.

Nie miał żadnego wstydu! Ksiądz robił to na ołtarzu z dwoma kobietami

Katolicki duchowny Travis Clark został zatrzymany przez policję. Aresztowano również obie uczestniczące w stosunku kobiety. To 41-letnia aktorka filmów dla dorosłych Mindy Dixon i 23-letnia Melissa Cheng.

Ksiądz został przyłapany na gorącym uczynku. Jeden przechodniów zauważył, że w rzymskokatolickim Kościele pod wezwaniem św. Piotra i Pawła palą się światła. O tej godzinie nie powinny odbywać się żadne nabożeństwa.

Świadek zajrzał to kościoła i zobaczył gorszącą scenę. Clark miał uprawiać na ołtarzu stosunek z dwoma kobietami. Te ubrane były w gorsety i miały na sobie buty na wysokim obcasie.

Na ołtarzu znajdowały się zabawki erotyczne. Według świadka specjalne reflektory oświetlały grzeszną scenę w kościele. Wszystko nagrywane było telefonem komórkowym umieszczonym na statywie.

Na miejsce zdarzenia została wezwana policja. Kobiety powiedziały funkcjonariuszom, że wraz z Clarkiem jedynie „bawią się w odgrywanie ról”. Cała trójka została aresztowana pod zarzutem obrazy moralności.

Według portalu Nola.com Mindy Dixon opublikowała w mediach społecznościowych informację o planowanym stosunku seksualnym. Napisała, że jedzie do Nowego Orleanu, aby „zbezcześcić dom Boży” wraz z inną dominą.

Parafia zawiesiła księdza

Travis Clark został wyświęcony na księdza w 2013 roku. Teraz duchowny został zawieszony przez swoją archidiecezję. Nowym proboszczem parafii zostanie ksiądz Carol Shirima.

Prawo kościelne mówi, że jeśli miejsce święte zostanie w jakiś sposób zbeszczeczone, musi zostać ponownie wyświęcone. Po incydencie arcybiskup archidiecezji Nowego Orleanu Gregory Aymond odwiedził kościół, aby odprawić rytuał przywracający świętość ołtarza.

Clark został zwolniony z aresztu za poręczeniem majątkowym w wysokości 25 tysięcy dolarów. Cheng i Dixon wpłaciły 7500 dolarów kaucji i również opuściły areszt. Całej trójce grozi od sześciu miesięcy do trzech lat więzienia za obrazę moralności.

Obejrzyj także: Ich były proboszcz molestował dzieci. Mieszkańcy Chwaliszewa są w szoku

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić