Leon Malinowski| 

"Kiedyś miałam płaską d**ę". Ola Ciupa zdradziła, jak zrobiła pośladki

4

Ola Ciupa zyskała ogromną popularność dzięki wystąpieniu w teledysku Cleo i Donatana "My Słowianie". Od tamtej pory jej ruchy śledzi mnóstwo osób. Nie brakuje takich, którzy zazdroszczą jej niesamowitej figury.

"Kiedyś miałam płaską d**ę". Ola Ciupa zdradziła, jak zrobiła pośladki
Ola Ciupa ujawniła sekret swoich pośladków (ONS)

Internauci zachwycają się między innymi pośladkami celebrytki. Trzeba wspomnieć, że Ola Ciupa wspaniałą figurę zawdzięcza nie tylko genom, ale i dużym zaangażowaniem w treningi na siłowni czy też diecie.

Ola Ciupa lubi chwalić się swoim wysportowanym ciałem. Pod jednym z najnowszych wpisów opowiada, że nie zawsze była tak dobrze wyrzeźbiona.

Hej kochani. Kiedyś miałam płaską d**ę jako nastolatka, od x lat ćwiczę i nie mam. Ale kosztuje to trochę regularnej pracy. W poniedziałek zrobiłam taki trening, że do dziś mam zakwasy i ledwo chodzę - pisze Ciupa.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Mi też często się nie chce"

Największym problemem dla wielu osób jest brak motywacji, by coś zmienić w swoim życiu i zadbać o sylwetkę. Podobne przeszkody napotyka również Ola Ciupa.

Za oknem deszczowo i mi też często się nie chce, ale najważniejsze to się zebrać i zmotywować. Treningi mają jakąś cudowną moc, że jak już się uda na nie dotrzeć, to nastrój poprawia się o 100 proc. Ważne, żeby mieć jakąś motywację. Moją jest moja trenerka. Kilka lat temu zobaczyłam ją na siłowni i powiedziałam: OMG, jaka figura, kim jest ta dziewczyna? Okazało się, że jest trenerką i od tamtego czasu z nią ćwiczę - poinformowała celebrytka.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić