Kierowca zaczął cwaniakować w Piasecznie. Teraz cały internet się śmieje

173

Miało być groźnie, a wyszło... trochę groźnie, a trochę śmiesznie. Drogowy agresor próbował nastraszyć innego kierowcę, ale nie wszystko poszło po jego myśli. Internauci zanoszą się od śmiechu, a kierowca, który wszystko nagrał, przekazał klip policji.

Kierowca zaczął cwaniakować w Piasecznie. Teraz cały internet się śmieje
Właściciel Kii nie potrafił wybaczyć kierowcy, który go wyprzedził. Postanowił zagrozić mu pałką teleskopową. (YouTube)

Do zdarzenia doszło na ul. Pod Bateriami w Piasecznie. Jak relacjonował właściciel kamerki samochodowej, postanowił wyprzedzić kię, ponieważ pojazd jechał z prędkością około 40 km/h. Nie spodziewał się, że kierowca uzna podobne zachowanie za akt zniewagi.

Wyprzedził kierowcę kii. Ten zaczął mu grozić pałką teleskopową

Niespodziewanie kierowca kii przyspieszył i zaczął jechać trasą przemierzaną przez autora nagrania, trzymając zaledwie 2-metrowy odstęp. Ten starał się nie dopuścić do bycia wyprzedzonym w obawie, że dojdzie do napaści. Wkrótce okazało się, że jego obawy nie były bezzasadne.

Osoba prawdopodobnie poczuła się urażona tym, że wcześniej ją wyprzedziłem (jechał około 40 km/h). Po moim wyprzedzeniu kierowca nagle przyspieszył, trzymała jakieś 2 m odstępu od mojego samochodu – czytamy w opisie nagrania, które pojawiło się na kanale STOP CHAM na YouTube.
Zobacz także: Zobacz też: Jazda autem po cienkim lodzie. Rosjanie pokazują nagranie

W pewnym momencie kierowca kii nie tylko wyprzedził autora nagrania, lecz zatrzymał pojazd, a następnie z niego wysiadł. Po chwili wyciągnął pałkę teleskopową, którą wymachiwał w kierunku drugiego kierowcy. Cała sytuacja była na tyle niepokojąca, że autor nagrania nie tylko jak najszybciej się oddalił, lecz także zgłosił sprawę właściwym organom.

Mogą pojawić się pretensje o przyspieszenie widoczne na drugim filmie, ale tak jak pisałem, na tym etapie robiło się już niebezpiecznie... Film trafił też na skrzynkę stop agresji drogowej KSP, która przekazała go do KWP w Piasecznie – opowiedział autor nagrania.

Zachowanie kierowcy kii zszokowało internautów, ale też... rozbawiło. "Samozaoranie" - napisał jeden z internautów.

"Otwierał pałkę teleskopową. Jej ciężar wytracił mu ją z ręki. Kurtyna", "Z tego strachu to aż pałkę zgubił", "Gratuluję nagrywającemu opanowania. Ja to bym się posikał ze śmiechu" - komentują inni internauci.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić