Klientka restauracji nie wytrzymała. Niewiarygodne, co zrobiła kelnerce

56

Klientka meksykańskiej restauracji zdenerwowała się z powodu złej jej zdaniem jakości usług w lokalu. Niezrównoważona kobieta dała upust emocjom w karygodny sposób – chlusnęła gorącą zupą w twarz jednej z kelnerek. Teraz agresorka stanie przed sądem.

Klientka restauracji nie wytrzymała. Niewiarygodne, co zrobiła kelnerce
Niewiarygodne, co zrobiła klientka (TikTok)

Incydent miał miejsce w restauracji Sol de Jalisco w Temple w stanie Teksas. Pracownica lokalu udostępniła na TikToku szokujące nagranie z monitoringu w lokalu. Na wideo widać klientkę, która zwróciła się z pretensjami do kelnerki. Twierdziła, że zamówiona przez nią zupa była tak gorąca, że ​​jej plastikowe wieczko się stopiło.

Klientka zapłaci za to, jak potraktowała kelnerkę

Kelnerka Janelle Broland w drugim filmie udostępnionym w mediach społecznościowych powiedziała, że przeprosiła kobietę i zaoferowała jej zwrot pieniędzy. Klientka miała jednak zwyzywać 24-latkę, a w dodatku zachowywać się agresywnie i wulgarnie.

Wyciągnęłam telefon i wtedy powiedziałam: "Jeśli nie wyjdziesz ani się nie uspokoisz, zadzwonię na policję" – Janelle powiedziała na wideo.

Wtedy kobieta nagle chlusnęła gorącą zupą w twarz pracownicy, po czym uciekła. 24-latka powiedziała, że zupa nie była już aż tak gorąca jak w momencie podania, ale ostre przyprawy w niej zawarte podrażniły jej oczy i skórę.

- Oczy mnie paliły, nos krwawił, bardzo mnie bolało – powiedziała na TikToku. - Zanim się wytarłam i odzyskałam wzrok, klienci i pracownicy już za nią biegli. Kobieta ma teraz zakaz wstępu do restauracji, a prokuratura wkrótce postawi jej zarzuty - informuje policja.

Zobacz także: Rozenek o Marszu Niepodległości
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić