Wróć na
mmc
|

Kolejny obraźliwy list do posła. Jego autor również zasiada w Sejmie

103
Podziel się

Wydawać by się mogło, że prześmiewcze listy z wyzwiskami nawołujące do nienawiści to problem dzieci w podstawówce. Nic bardziej mylnego! Nawet posłowie w ten sposób wyrażają swoje uczucia.

Kolejny obraźliwy list do posła. Jego autor również zasiada w Sejmie
Krzysztof Śmieszek dostał list od posła Łęckiego (PAP, Wiktor Dabkowski)
bCZJiiIB

Posłowie o różnych poglądach często nie są ze sobą w przyjaznych stosunkach. Niektórzy z nich, swoją dezaprobatę do działań drugiej strony postanowili wyrazić listownie. To już kolejny taki list w ostatnim czasie. Jedną z tego typu wiadomości otrzymał Krzysztof Śmiszek. Nienawistna kartka oznaczona jest datą i miejscem jej napisania: 23.07.2020, sejm RP.

Sodomici i zdrajcy, załóż mi sprawę pośle - takie słowa padły w liście skierowanym do Krzysztofa Śmieszka

Nienawistne i prześmiewcze hasła, na pewno nie są niczym przyjemnym dla każdej ze stron. Nie sposób nie przyznać, że obywatele oczekują od posłów nieco rozsądniejszego sposobu przekazywania sobie informacji, a zwłaszcza krytyki, która przy poważniejszych dyskusjach powinna być raczej konstruktywna. Jak można się domyślić, nieprzyjemne słowa skierowane są w społeczność LGBT.

bCZJiiID

Krzysztof Śmieszek pokazał list

List, który dostał Śmieszek, jest podpisany. Podpis wskazuje na posła Koalicji Obywatelskiej, Artura Łąckiego, jednego z najbogatszych posłów w Polsce. Jednak to nie jest pewne, ponieważ sam nie odniósł się do sprawy, a podpis może być przytykiem również i w jego stronę.

Takie "pozdrowienia” sprawiają, że mam jeszcze więcej siły i determinacji w walce z głupotą, agresją i uprzedzeniami - odpowiada na otrzymany list Krzysztof Śmieszek.
bCZJiiIJ

Posłowie Lewicy w ostatnim czasie spotkali się z niemałą falą krytyki ze strony swoich opozycjonistów. Wszystko za sprawą wydarzeń z ostatnich tygodni. Aresztowanie pokojowo protestujących demonstrantów wywołało ogromne poruszenie.

Aktywny udział w proteście brała min. Magdalena Bejat, Agnieszka Dziemianowicz- Bąk, czy Krzysztof Śmieszek. Posłowie Lewicy stanęli w obronie młodych ludzi zapewniając im dostęp do obrońców, załatwiając potrzebne leki, których policjanci nie chcieli podać aresztowanym, czy pomagając rodzinom w lokalizacji miejsca osadzenia demonstrujących.

bCZJiiIK

Tęczowa flaga w szkole? Ostra reakcja ministra edukacji

bCZJiiJe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(103)
zasmucony
2 miesiące temu
etos posła, parlamentarzysty, czy senatora w ostaniach latach znaczy tyle co nic
Prawienorm
2 miesiące temu
Przecież tęczowa flaga jest znakiem spółdzielczości międzynarodowej od 1925 roku (u nas PSS Społem), więc w czym problem?
EVI7
2 miesiące temu
WYBRAŃCY NARODU . WSTYD I HAŃBA 111
bCZJiiJf
sondor
2 miesiące temu
Takie listy świadczą tylko o jednym - najwyższy czas wprowadzić dla kandydatów na posłów obligatoryjne badania psychiatryczne, już o badaniach psychologicznych to nawet nie wspomnę, bo to powinno być normą!!!
Jurek
2 miesiące temu
Obywatele liczą na kulturę wśród parlamentarzystów?Przecież ci obywatele wybrali takich ,,kulturnych''posłów jak Pawłowicz,Piotrowicz,senator Czarnek,europoseł Tarczyński,można by wymieniać i wymieniać.Sama kultura.
Najnowsze komentarze (103)
ooo
miesiąc temu
sam go napisal, albo do spolki z kolega i teraz robia z siebie meczennikow...
2222
miesiąc temu
Wzór patriotyzmu, umiłowania ojczyzny, godności i szacunku w Narodzie Polskim został pogrzebany razem z pomordowanymi w Katyniu, Miednoje,lagrach na północy Rosji, na Syberii, w Oświęcimiu, w Majdanku,w Dachau i innych miejscach kaźni. Przez niemal pół wieku okupacji rosyjskiej po II W. Św. prezentowano do naśladowania wzorce niegodne i dziś mamy posłów infantylnych, z różnym upośledzeniem, senatorów, dbających o interes własny i partykularny, żądnych niezasłużonych zaszczytów i pieniędzy. Zdominowana przez lobby homoseksualne i antykatolickie fundacje UE usiłuje nam wcisnąć gender i spopularyzować lgbt. Cel jest wciąż ten sam: skłócić naród, wszczepić mu nienawiść wzajemną aby duchowo nie okrzepł, potępić kościół katolicki bo w nim jest siła ducha narodowego. To są działania działania naszych, rzekomych przyjaciół sąsiadów i wyznawców talmudu.
sygnały dnia
miesiąc temu
Oczywiście jak to w zwyczaju bywa na "polskim portalu" o2 nie przeczytacie nic o dzisiejszym święcie narodowym natomiast przeczytacie wysłany list od Śmiszka do Śmiszka i wcale to nie jest zabawne!!!!!!!!!!!!!!!
wicek
miesiąc temu
To w Polsce jest taka mieścinka Trzebiatów ? W 1961 roku to była wiocha zabita dechami Najgorsi są tacy którym słoma z butów wystaje i zrobili się wielkimi miastowymi . Słoiki rządzą polską . Co drugi w sejmie i nie tylko to ze wsi i rżnie teraz pana . Popatrzcie sobie na życiorysy ministrów , senatorów a zwłaszcza posłów .
emeryt
miesiąc temu
A ja jestem bardzo ciekawy, za czyje pieniądze ustawił się poseł Łącki? ... Chyba za moje i wszystkich innych podatników !
Lolo
miesiąc temu
bohater, jak sie ma wymiar sprawiedliwości za soba to mozna tak gadac.
kyghkg
miesiąc temu
napisał prawdę
ale diesel
miesiąc temu
Wstyd, to osoba która ewidentnie ma zaburzenia emocjonalne.
bCZJiiIX
top
miesiąc temu
Niezły śmieszek z tego Śmiszka.
Kasia
miesiąc temu
Czy poprzekręcane nazwiska sugerują, że artykuł to żart? Bejat, Śmieszek, nie rozumiem dowcipu i tego, że podpisuje się pod tym PAP.
pogromca
miesiąc temu
sam do siebie listy pisze w czasie pracy?
bbc
miesiąc temu
a to on już zszedł z balkonu
pik
miesiąc temu
u nas w spółdzielni na każdym walnym jest wystawiona flaga tęczowa.
Nina
miesiąc temu
Ci z Lublina są naj pod każdym względem
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić