o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
mmc
|

Kolejny obraźliwy list do posła. Jego autor również zasiada w Sejmie

103
Podziel się

Wydawać by się mogło, że prześmiewcze listy z wyzwiskami nawołujące do nienawiści to problem dzieci w podstawówce. Nic bardziej mylnego! Nawet posłowie w ten sposób wyrażają swoje uczucia.

Kolejny obraźliwy list do posła. Jego autor również zasiada w Sejmie
Krzysztof Śmieszek dostał list od posła Łęckiego (PAP, Wiktor Dabkowski)
bEpyfRXF

Posłowie o różnych poglądach często nie są ze sobą w przyjaznych stosunkach. Niektórzy z nich, swoją dezaprobatę do działań drugiej strony postanowili wyrazić listownie. To już kolejny taki list w ostatnim czasie. Jedną z tego typu wiadomości otrzymał Krzysztof Śmiszek. Nienawistna kartka oznaczona jest datą i miejscem jej napisania: 23.07.2020, sejm RP.

Sodomici i zdrajcy, załóż mi sprawę pośle - takie słowa padły w liście skierowanym do Krzysztofa Śmieszka

Nienawistne i prześmiewcze hasła, na pewno nie są niczym przyjemnym dla każdej ze stron. Nie sposób nie przyznać, że obywatele oczekują od posłów nieco rozsądniejszego sposobu przekazywania sobie informacji, a zwłaszcza krytyki, która przy poważniejszych dyskusjach powinna być raczej konstruktywna. Jak można się domyślić, nieprzyjemne słowa skierowane są w społeczność LGBT.

bEpyfRXH

Krzysztof Śmieszek pokazał list

List, który dostał Śmieszek, jest podpisany. Podpis wskazuje na posła Koalicji Obywatelskiej, Artura Łąckiego, jednego z najbogatszych posłów w Polsce. Jednak to nie jest pewne, ponieważ sam nie odniósł się do sprawy, a podpis może być przytykiem również i w jego stronę.

bEpyfRXN
Takie "pozdrowienia” sprawiają, że mam jeszcze więcej siły i determinacji w walce z głupotą, agresją i uprzedzeniami - odpowiada na otrzymany list Krzysztof Śmieszek.

Posłowie Lewicy w ostatnim czasie spotkali się z niemałą falą krytyki ze strony swoich opozycjonistów. Wszystko za sprawą wydarzeń z ostatnich tygodni. Aresztowanie pokojowo protestujących demonstrantów wywołało ogromne poruszenie.

Aktywny udział w proteście brała min. Magdalena Bejat, Agnieszka Dziemianowicz- Bąk, czy Krzysztof Śmieszek. Posłowie Lewicy stanęli w obronie młodych ludzi zapewniając im dostęp do obrońców, załatwiając potrzebne leki, których policjanci nie chcieli podać aresztowanym, czy pomagając rodzinom w lokalizacji miejsca osadzenia demonstrujących.

bEpyfRXO
Zobacz także: Tęczowa flaga w szkole? Ostra reakcja ministra edukacji
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEpyfRYi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(103)
ooo
11 miesięcy temu
sam go napisal, albo do spolki z kolega i teraz robia z siebie meczennikow...
2222
11 miesięcy temu
Wzór patriotyzmu, umiłowania ojczyzny, godności i szacunku w Narodzie Polskim został pogrzebany razem z pomordowanymi w Katyniu, Miednoje,lagrach na północy Rosji, na Syberii, w Oświęcimiu, w Majdanku,w Dachau i innych miejscach kaźni. Przez niemal pół wieku okupacji rosyjskiej po II W. Św. prezentowano do naśladowania wzorce niegodne i dziś mamy posłów infantylnych, z różnym upośledzeniem, senatorów, dbających o interes własny i partykularny, żądnych niezasłużonych zaszczytów i pieniędzy. Zdominowana przez lobby homoseksualne i antykatolickie fundacje UE usiłuje nam wcisnąć gender i spopularyzować lgbt. Cel jest wciąż ten sam: skłócić naród, wszczepić mu nienawiść wzajemną aby duchowo nie okrzepł, potępić kościół katolicki bo w nim jest siła ducha narodowego. To są działania działania naszych, rzekomych przyjaciół sąsiadów i wyznawców talmudu.
sygnały dnia
11 miesięcy temu
Oczywiście jak to w zwyczaju bywa na "polskim portalu" o2 nie przeczytacie nic o dzisiejszym święcie narodowym natomiast przeczytacie wysłany list od Śmiszka do Śmiszka i wcale to nie jest zabawne!!!!!!!!!!!!!!!
bEpyfRYj
wicek
11 miesięcy temu
To w Polsce jest taka mieścinka Trzebiatów ? W 1961 roku to była wiocha zabita dechami Najgorsi są tacy którym słoma z butów wystaje i zrobili się wielkimi miastowymi . Słoiki rządzą polską . Co drugi w sejmie i nie tylko to ze wsi i rżnie teraz pana . Popatrzcie sobie na życiorysy ministrów , senatorów a zwłaszcza posłów .
emeryt
11 miesięcy temu
A ja jestem bardzo ciekawy, za czyje pieniądze ustawił się poseł Łącki? ... Chyba za moje i wszystkich innych podatników !
Lolo
11 miesięcy temu
bohater, jak sie ma wymiar sprawiedliwości za soba to mozna tak gadac.
kyghkg
11 miesięcy temu
napisał prawdę
ale diesel
11 miesięcy temu
Wstyd, to osoba która ewidentnie ma zaburzenia emocjonalne.
top
11 miesięcy temu
Niezły śmieszek z tego Śmiszka.
Kasia
11 miesięcy temu
Czy poprzekręcane nazwiska sugerują, że artykuł to żart? Bejat, Śmieszek, nie rozumiem dowcipu i tego, że podpisuje się pod tym PAP.
pogromca
11 miesięcy temu
sam do siebie listy pisze w czasie pracy?
bbc
11 miesięcy temu
a to on już zszedł z balkonu
pik
11 miesięcy temu
u nas w spółdzielni na każdym walnym jest wystawiona flaga tęczowa.
bEpyfRYb
Nina
11 miesięcy temu
Ci z Lublina są naj pod każdym względem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić