o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Kolejny obraźliwy list do posła. Jego autor również zasiada w Sejmie

103
Podziel się

Wydawać by się mogło, że prześmiewcze listy z wyzwiskami nawołujące do nienawiści to problem dzieci w podstawówce. Nic bardziej mylnego! Nawet posłowie w ten sposób wyrażają swoje uczucia.

Kolejny obraźliwy list do posła. Jego autor również zasiada w Sejmie
Krzysztof Śmieszek dostał list od posła Łęckiego (PAP, Wiktor Dabkowski)
bDSDNKuZ

Posłowie o różnych poglądach często nie są ze sobą w przyjaznych stosunkach. Niektórzy z nich, swoją dezaprobatę do działań drugiej strony postanowili wyrazić listownie. To już kolejny taki list w ostatnim czasie. Jedną z tego typu wiadomości otrzymał Krzysztof Śmiszek. Nienawistna kartka oznaczona jest datą i miejscem jej napisania: 23.07.2020, sejm RP.

Sodomici i zdrajcy, załóż mi sprawę pośle - takie słowa padły w liście skierowanym do Krzysztofa Śmieszka

Nienawistne i prześmiewcze hasła, na pewno nie są niczym przyjemnym dla każdej ze stron. Nie sposób nie przyznać, że obywatele oczekują od posłów nieco rozsądniejszego sposobu przekazywania sobie informacji, a zwłaszcza krytyki, która przy poważniejszych dyskusjach powinna być raczej konstruktywna. Jak można się domyślić, nieprzyjemne słowa skierowane są w społeczność LGBT.

bDSDNKvb

Krzysztof Śmieszek pokazał list

List, który dostał Śmieszek, jest podpisany. Podpis wskazuje na posła Koalicji Obywatelskiej, Artura Łąckiego, jednego z najbogatszych posłów w Polsce. Jednak to nie jest pewne, ponieważ sam nie odniósł się do sprawy, a podpis może być przytykiem również i w jego stronę.

bDSDNKvh
Takie "pozdrowienia” sprawiają, że mam jeszcze więcej siły i determinacji w walce z głupotą, agresją i uprzedzeniami - odpowiada na otrzymany list Krzysztof Śmieszek.

Posłowie Lewicy w ostatnim czasie spotkali się z niemałą falą krytyki ze strony swoich opozycjonistów. Wszystko za sprawą wydarzeń z ostatnich tygodni. Aresztowanie pokojowo protestujących demonstrantów wywołało ogromne poruszenie.

Aktywny udział w proteście brała min. Magdalena Bejat, Agnieszka Dziemianowicz- Bąk, czy Krzysztof Śmieszek. Posłowie Lewicy stanęli w obronie młodych ludzi zapewniając im dostęp do obrońców, załatwiając potrzebne leki, których policjanci nie chcieli podać aresztowanym, czy pomagając rodzinom w lokalizacji miejsca osadzenia demonstrujących.

bDSDNKvi
Zobacz także: Tęczowa flaga w szkole? Ostra reakcja ministra edukacji
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSDNKvC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(103)
zasmucony
8 miesięcy temu
etos posła, parlamentarzysty, czy senatora w ostaniach latach znaczy tyle co nic
Prawienorm
8 miesięcy temu
Przecież tęczowa flaga jest znakiem spółdzielczości międzynarodowej od 1925 roku (u nas PSS Społem), więc w czym problem?
EVI7
8 miesięcy temu
WYBRAŃCY NARODU . WSTYD I HAŃBA 111
bDSDNKvD
sondor
8 miesięcy temu
Takie listy świadczą tylko o jednym - najwyższy czas wprowadzić dla kandydatów na posłów obligatoryjne badania psychiatryczne, już o badaniach psychologicznych to nawet nie wspomnę, bo to powinno być normą!!!
Jurek
8 miesięcy temu
Obywatele liczą na kulturę wśród parlamentarzystów?Przecież ci obywatele wybrali takich ,,kulturnych''posłów jak Pawłowicz,Piotrowicz,senator Czarnek,europoseł Tarczyński,można by wymieniać i wymieniać.Sama kultura.
Najnowsze komentarze (103)
ooo
8 miesięcy temu
sam go napisal, albo do spolki z kolega i teraz robia z siebie meczennikow...
2222
8 miesięcy temu
Wzór patriotyzmu, umiłowania ojczyzny, godności i szacunku w Narodzie Polskim został pogrzebany razem z pomordowanymi w Katyniu, Miednoje,lagrach na północy Rosji, na Syberii, w Oświęcimiu, w Majdanku,w Dachau i innych miejscach kaźni. Przez niemal pół wieku okupacji rosyjskiej po II W. Św. prezentowano do naśladowania wzorce niegodne i dziś mamy posłów infantylnych, z różnym upośledzeniem, senatorów, dbających o interes własny i partykularny, żądnych niezasłużonych zaszczytów i pieniędzy. Zdominowana przez lobby homoseksualne i antykatolickie fundacje UE usiłuje nam wcisnąć gender i spopularyzować lgbt. Cel jest wciąż ten sam: skłócić naród, wszczepić mu nienawiść wzajemną aby duchowo nie okrzepł, potępić kościół katolicki bo w nim jest siła ducha narodowego. To są działania działania naszych, rzekomych przyjaciół sąsiadów i wyznawców talmudu.
sygnały dnia
8 miesięcy temu
Oczywiście jak to w zwyczaju bywa na "polskim portalu" o2 nie przeczytacie nic o dzisiejszym święcie narodowym natomiast przeczytacie wysłany list od Śmiszka do Śmiszka i wcale to nie jest zabawne!!!!!!!!!!!!!!!
wicek
8 miesięcy temu
To w Polsce jest taka mieścinka Trzebiatów ? W 1961 roku to była wiocha zabita dechami Najgorsi są tacy którym słoma z butów wystaje i zrobili się wielkimi miastowymi . Słoiki rządzą polską . Co drugi w sejmie i nie tylko to ze wsi i rżnie teraz pana . Popatrzcie sobie na życiorysy ministrów , senatorów a zwłaszcza posłów .
emeryt
8 miesięcy temu
A ja jestem bardzo ciekawy, za czyje pieniądze ustawił się poseł Łącki? ... Chyba za moje i wszystkich innych podatników !
Lolo
8 miesięcy temu
bohater, jak sie ma wymiar sprawiedliwości za soba to mozna tak gadac.
kyghkg
8 miesięcy temu
napisał prawdę
ale diesel
8 miesięcy temu
Wstyd, to osoba która ewidentnie ma zaburzenia emocjonalne.
bDSDNKvv
top
8 miesięcy temu
Niezły śmieszek z tego Śmiszka.
Kasia
8 miesięcy temu
Czy poprzekręcane nazwiska sugerują, że artykuł to żart? Bejat, Śmieszek, nie rozumiem dowcipu i tego, że podpisuje się pod tym PAP.
pogromca
8 miesięcy temu
sam do siebie listy pisze w czasie pracy?
bbc
8 miesięcy temu
a to on już zszedł z balkonu
pik
8 miesięcy temu
u nas w spółdzielni na każdym walnym jest wystawiona flaga tęczowa.
Nina
8 miesięcy temu
Ci z Lublina są naj pod każdym względem
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić