Koniec poszukiwań 16-latki. Przekazał informacje ws. Sandry
Poszukiwania 16-letniej Sandry zostały zakończone. W facebookowym wpisie przekazano, że dziewczyna na szczęście odnalazła się cała i zdrowa.
Źródło zdjęć: © Facebook
"Sandra odnalazła się cała i zdrowa" - wynika z aktualizacji wpisu pana Romana, w którym wcześniej informowano o zaginięciu dziewczyny.
Prędzej podano w nim, że przed zniknięciem 16-letnia Sandra była ubrana w czarną bluzkę oraz jeansowe spodnie z dziurami.
Czym właściwie jest wolność słowa? Czy potrzebne nam są regulacje?
Prawdopodobnie przebywa z mężczyzną, brak informacji o nim! - mogliśmy przeczytać we wpisie opublikowanym na Facebooku.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Zapewniono również, że policja została poinformowana o zaginięciu Sandry w dniu zdarzenia. Doszło do niego 30 maja po godz. 16:00.
Nikt nie wie, gdzie się znajduje. Ostatnia znana informacja, jaką ma rodzina jest, że znajduje się w Gnieźnie (woj. wielkopolskie), prawdopodobnie z mężczyzną, wiek około 25 lat. Jeśli ktokolwiek widział dziewczynę ze zdjęcia, matka dziecka prosi o najszybszy kontakt w wiadomości prywatnej - wskazywano.
Zaginęła Sandra. Pilny apel. "Bądźmy ludźmi"
We wpisie zauważono również, że "wszystkie informacje są bardzo ważne".
Proszę ogłoszenie traktować poważnie, nie komentować bez sensu oraz bez informacji, które mogą coś pomóc! Bądźmy ludźmi i proszę o udostępnianie w jak największą liczbę miejsc/grup, by szybko dziewczyna mogła się znaleźć przy rodzinie! - podsumował autor.
Czytaj także: Dotarł do Polski z Kanady. Satelita wszystko uchwycił
Źródło artykułu: o2pl