o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Koronawirus a studniówki. Polacy podzieleni [BADANIE]

21
Podziel się

Co kilka dni padają kolejne rekordy zarażeń koronawirusem, a rząd był zmuszony wprowadzić nowe obostrzenia. W związku z sytuacją w kraju postanowiliśmy zapytać Polaków, co sądzą na temat organizacji studniówek.

Koronawirus a studniówki. Polacy podzieleni [BADANIE]
Ponad połowa Polaków domaga się zakazu organizacji studniówek (Getty Images, Bethany Clarke , Stringer)
bDeLxjXF

Aż 63 proc. uczestników badania uważa, że zakaz organizacji studniówek to dobry pomysł. Na pytanie "Czy w zawiązku z pandemią koronawirusa należy zakazać organizacji studniówek w Polsce?" 36 proc. respondentów udzieliło odpowiedzi "zdecydowanie tak", a 27 proc. – "raczej tak".

14 procent badanych wybrało wariant "trudno powiedzieć". Zdecydowani przeciwnicy zakazu organizacji studniówek stanowią 11 proc. badanych. 12 proc. zaznaczyło odpowiedź "raczej nie".

bDeLxjXH

Koronawirus w Polsce. Czy rodzice chcą odwołania studniówek?

Ankieta została również przeprowadzona wśród rodziców uczniów. Spośród nich 37 proc. wybrało odpowiedź "zdecydowanie tak", a 30 proc. "raczej tak". W kwestii zakazu studniówek niezdecydowanych było 8 proc. respondentów.

Tylko jedna czwarta rodziców jest przeciwna zakazowi organizacji studniówek. 10 proc. respondentów wybrało odpowiedź "zdecydowanie nie", a 15 proc. – "raczej nie".

bDeLxjXN

Badanie zostało przeprowadzone w dniach 9-12 października na panelu Ariadna. Wzięło w nim udział łącznie 1083 osób powyżej 18 roku życia. Przy badaniu wykorzystano metodę CAWI.

Zobacz też: Szkoły podstawowe do zamknięcia? Dyrektorzy domagają się zmian systemowych

bDeLxjYi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
sANITARNY
2 dni temu
Chiny zdusiły pandemię - jak ? pozamykali ludzi w domach. Pamietacie te zdjęcia z zablokowanymi od zewnątrz drzwiami ? 3 tygodnie wszyscy w domach. Wojsko rozwozi zywnośc. Pogotowie chorych. Słuzby specjalne zmarłych.Watykan niech nie przeszkadza i cicho siedzi w swoich pałacach. 3 tyg rezimu sanitarnego. Kordon sanitarny i po problemie. Jakie wesela? Jakie baletyu ? Jakie stypy ? nJakie imieniny Kaziczka ? NIC - KORDON SANITARNY NA full
uczeń
2 dni temu
Jest pandemia, nie ma studniówek i tyle w temacie!
Gg123
2 dni temu
Też nie miałem studniówki. W81roku to był wirus Jaruzelskiego. Bardzo groźny.
bDeLxjYj
LEKARSTWO
2 dni temu
U nas nie ma szans na zdławienie wirusa, masz tylko działania pozorowane przez rząd.Do siłowni z kilkoma osobami nie pójdziesz ale do galerii czy marketów owszem do chin polecisz.Pinokio kłamie i pozwala żeby obcy kapitał dorabiał się dalej, być może właśnie chodzi o dużą ilość trupów i chorych-pamiętaj że to też biznes i ktoś mógł dostać w łapę żeby udawać walkę z wirusem-who płaci
darwin
2 dni temu
ciekawe kiedy zaczniecie słuchać specjalistów a nie polityków typu Braun? jak ktoś bliski umrze?
Najnowsze komentarze (21)
Apis
23 godz. temu
I o to chodzi żeby nas podzielić,,, każda władza wie, i widziała to na własne oczy,,, że naród zjednoczony może obalić każdą władze,,, pamiętacie 1970,1980,i wreszcie 1989,,,to już się nie powtórzy,,, bo nas podzielili, na wierzących i nie wierzących, na prawo i lewo itd.
❤️IGRASZKI❤️
wczoraj
⭐Szukasz dziewczyny albo Kochanki? Sprawdź na 𝗟𝗢𝗩𝗘𝟭𝟴.𝗣𝗟
osa,,,
wczoraj
nie widze problemu , przeciez to młodzież co cały czas razem sie uczy , tylko obcych nie zapraszać , maseczki , rekawiczki i tańczyć , żywności nie brac w ręke tylko widelcem a szkło to wiadomo każdy pije ze swojego , trzeba nauczyc sie zyc z koronawirusem bo może to juz taka nasza przyszłośc jak grypa jest i jest każdego roku
lonelyface
wczoraj
Studniówka jest imprezą osób dorosłych, w związku z tym nie rozumiem dlaczego o zdanie pytano rodziców?!
TIM
2 dni temu
to samo co z weselami tydzień rezed albo nawet 2 dni przed przyjęciem odwołać!!!
917hf
2 dni temu
Wiadomo że trzeba odwołać tylko dlaczego oni pytają rodziców a nie uczniów???
Edi
2 dni temu
Szkoły zamienić czasowo na Covidowe szpitale. Szpitale zaś zostawić bez zmian i normalnie leczyć ludzi. Ale czy komuś na ludziach zależy ? :( eeehhh :(
CzystabezAto
2 dni temu
A naprawa kolektora Wawie? oni chcą budować elektrownie atomową a ze zwykłą oczyszczalnią ścieków nie potrafią sobie poradzić. Ludzie tylko drugi Czarnobyl nas czeka . Lepiej niech energie kupią od Ukraińców na pewno taniej im to wyjdzie w hrywnach 1MV to będą jakieś grosze i będzie porządek na własnym podwórku bez atomowego SYfu Albo nich ich elektrownie kupią to zobaczą jaka to trudna sprawa utrzymać i zachować w sprawnym działaniu.
bDeLxjYb
Joł
2 dni temu
Za rok też można zrobić
vvv
2 dni temu
STRASZCE bez studniówki nie da rady żyć.
uczeń
2 dni temu
Jest pandemia, nie ma studniówek i tyle w temacie!
rozsądek.
2 dni temu
co za bzdury, plandemia
wir
2 dni temu
a co wolno???
Ewa
2 dni temu
Ponad połowa Polaków? W mojej miejscowości 1tys ludzi nikt nikogo nie pytał z kąd te głupie statystyki
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić