Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|
aktualizacja

Koronawirus. Edward Miszczak przyjął szczepionkę. Zdradza powód tej decyzji

20
Podziel się:

Edward Miszczak był jedną z osób spoza grupy 0, które zgodziły się na przyjęcie szczepionki na COVID-19. Wokół tej sytuacji narosło wiele kontrowersji, w związku z czym dyrektor programowy TVN zdecydował się na zabranie głosu. Wyjaśnił, dlaczego postanowił się zaszczepić.

Koronawirus. Edward Miszczak przyjął szczepionkę. Zdradza powód tej decyzji
Edward Miszczak (AKPA)

Zgodnie z ustaleniami rządu, do połowy stycznia szczepionki na COVID-19 powinni dostawać jedynie przedstawiciele służby zdrowia. Jednak 18 przedstawicieli świata show biznesu otrzymało je poza kolejnością. Wywołało to liczne kontrowersje, a winą obarczono władze Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Koronawirus. Edward Miszczak przyjął szczepionkę na COVID-19

Ostatecznie w sprawie zabrał głos sam prof. Zbigniew Gaciong, rektor WUM. Jak tłumaczył, zaszczepione gwiazdy były ambasadorami powszechnej akcji szczepień. Z kolei dawki, które im podano, pochodziły z dodatkowej puli.

Na liście gwiazd, które otrzymały szczepionkę na COVID-19 poza kolejnością, był m.in. Edward Miszczak. Ze względu na kontrowersje, jakie wybuchły dookoła wydarzenia, dyrektor programowy TVN postanowił przedstawić swoją wersję wydarzeń. Wytłumaczył, że zgodził się na propozycję rektora WUM ze względu na zły stan zdrowia, zaawansowany wiek oraz przekonanie, że bierze udział w akcji promowania szczepień.

Mam 65 lat i choroby współistniejące. Zdecydowałem się skorzystać, będąc przekonanym, że to część akcji promującej proszczepionkowej – wyjaśnił Edward Miszczak w trakcie występu w głównym wydaniu "Faktów".

Według ustaleń portalu Super Express przedstawiciele opinii publicznej poddają wersję Edwarda Miszczaka w wątpliwość. Jako dowód na rzekome mijanie się z prawdą dyrektora generalnego TVN wskazują, że razem z prof. Zbigniewem Gaciongiem zasiadają w Radzie Fundacji TVN. Ma to dowodzić, że dobrze się znają, a Miszczak miał otrzymać szczepionkę "po znajomości".

Zobacz także: Zobacz też: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(20)
nina
2 lata temu
A co miała partnerka Miszczaka, że się zaszczepiła ?????
Taaak
2 lata temu
A ja miałam Pana za porządnego człowieka.
Wiki123r56789
2 lata temu
To wyszysto sięgnęła już takiego dna dlatego ja jestem 63+ po operacji onkologicznej dlatego niech ta młoda osoba,która się zaszeczpiła bez kolejki z racji tego że jest "przyjaciółką Pana bardzo starszego z TVN "niech zapłaci ze swojej kieszeni za moją szeczepionkę _ bo wzięła lek dużo przede mną ONA 40 lat bez dzieci a ja 63+ mająca dzieci wnuki Ona chce żyć bo miała "przyjacìół "a ja WSTYD WSRTYD I DNO!!!!
niema
2 lata temu
zamknijcie tą stronę bo Niemcy rządzą w Polsce
Starszy.
2 lata temu
Wstydż się człowieku myślisz ,że jak się zaszczepiłeś to będziesz mógł więcej kochać się z tą młodą żonką.??? Widać u Ciebie te komunistyczne zasady złodziejstwa i bezczelności.
Ginekolog
2 lata temu
Wstydź się człowieku takie dyrdymały głosić. Razem z tą twoją nałożnicą powinniście wylecieć z TVN.
LEKARKA
2 lata temu
Wstyd powinni wszyscy stracić stanowiska.NO ALE W POLSCE CI ZE ŚWIECZNIKA WYSTARCZY,ŻE PRZEPROSZĄ A SZARAKI CO.A CZY AKTORZY I INNA ELITA STANIE PRZY ŁÓŻKACH PACJENTÓW,JA JAKO MEDYK NIE JESTEM ZASZCZEPIONA JESZCZE.
roma
2 lata temu
Skandal !!! Nie mają wstydu Miszczak,Janda i cała reszta celebrytów... W ramach zachowania twarzy powinni pomagać lekarzom w szpitalach covidowych.
Jola
2 lata temu
Boże! Dlaczego tak kłamią.Myślą,że naród jest ciemny. Strach przed śmiercią! Co my drugi sort mamy powiedzieć.Kobita jego młoda i podszywa się pod promocję. Trzeba tę grupę zbojkotować.
STAN
2 lata temu
To znaczy, że teraz wszystkie kombinacje i przekręty to promocja?
STAN
2 lata temu
To znaczy, że teraz wszystkie kombinacje i przekręty to promocja?
8787
2 lata temu
To są polskie elity strzałami w tył głowy wytępione, przybyszami ze wschodu zastąpione.
8787
2 lata temu
To są elyty.
darek
2 lata temu
Jako dowód na rzekome mijanie się z prawdą dyrektora generalnego TVN wskazują, że razem z prof. Zbigniewem Gaciongiem zasiadają w Radzie Fundacji TVN. Ma to dowodzić, że dobrze się znają, a Miszczak miał otrzymać szczepionkę "po znajomości". AKCJA PROMOCYJNA, TAAA, JASNE!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić