o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Koszmarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. "Zaraza, której się boję"

61
Podziel się

Krzysztof Jackowski zaprezentował nową wizję. Jasnowidz z Człuchowa niestety nie przekazał dobrych wieści. - Będą się wokół nas zbierały czarne chmury - zaznaczył na YouTube.

Koszmarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. "Zaraza, której się boję"
Krzysztof Jackowski (YouTube)
bEpEwMGd

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz. Ostatnio przedstawił kolejną niepokojącą wizję. - Mam już swoje przypuszczenia, domyślenia, co do lata tego roku. Ciekawe to i przedstawię swoje poczucia. Powiem rzecz taką: cieszmy się latem. (...) A co by było, gdybym wam powiedział: czerwiec, lipiec kończy się bajka letnia? Takie oto obawy mam - mówił na YouTube.

Zresztą, już te obawy mi się kojarzyły w okresie stycznia, kiedy mówiłem o tym roku. Powiedziałem, że lipiec lub przełom lipca i sierpnia będziemy mieli popsuty. Ja to nawet trochę inaczej określiłem, bardziej dosadnie. Będzie niedobry ten czas już. Czyli tak naprawdę swobodę jako taką, oddech jako taki mamy w czerwcu i lipcu. A od sierpnia zacznie się ponownie zamykać wiele rzeczy. Już w lipcu będziemy się pomału do tego przygotowywać. Będzie się o tym głośno mówiło. W sierpniu to się zacznie - kontynuował.
bEpEwMGf

Później spostrzegł, że wiele osób uważa, że zagrożenie minęło i nie nastąpi nic gorszego od tego, co było. - Nie chcę straszyć, to są moje poczucia. Czuję jednak, iż okres drugiej połowy tego lata będzie popsuty nie ze względu na pogodę, a sytuację, która się zacznie odnawiać - dodawał.

Krzysztof Jackowski mówi o czwartej fali COVID-19

Zdaniem Jackowskiego zaraza powróci. - Uważam, że zaraza wróci i uwaga: jej powrót wzbudzi nasz lęk. Nie mówię, że od razu latem, że czy to końcówka lipca czy sierpień, ale ta zaraza okaże się trochę inną zarazą, że ona będzie taka sama, ale tym razem zaczniemy się jej bać. I to też są moje słowa ze stycznia, marca jak snułem sugestie na ten rok - zaznaczył.

Mimo wszystko korzystajmy z tych dwóch miesięcy: czerwiec i lipiec, bo potem nie będzie fajnie. (…) Będzie już mniej więcej od połowy lipca o niej mówione. Będą się wokół nas zbierały czarne chmury. Sytuacja będzie narastała i będzie o tym mówione, natomiast w sierpniu to się zacznie. Zaraza, której się boję. Właśnie ta zaraza, czwarta fala, będzie w nas wzbudzała lęk. Życzę, by ta moja wizja nie sprawdziła się w całości - podsumował.
bEpEwMGl
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEpEwMGG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(61)
Ice
miesiąc temu
Przepowiadam dopóki jest Jackowski o2 nie zniknie!
RedPill
miesiąc temu
Pan Jackowski niepotrzebnie się tak długo męczy. Może w końcu zdecyduje się na wizytę u specjalisty?
ekspert
miesiąc temu
Dobrze mu idzie przeglądanie internetu.
bEpEwMGH
naukowiec
miesiąc temu
Będzie, będzie, powiela już dawno ułożony scenariusz, bo teraz trzeba będzie przyjąć kolejną dawkę preparatów medycznych. Tak więc trzeba przygotować ludzi do kolejnej dawki zastrzyków z preparatów medycznych zwanych terapią genową, która nic nie ma wspólnego ze szczepionką. Tak więc scenariusz musi być zrealizowany, a króliki doświadczalne muszą przyjąć kolejną dawkę tego eksperymentu. Być może również ci zaszczepieni będą gorzej chorować, gdyż ich system immunologiczny jest już bardzo osłabiony (zero przeciwciał na jakiekolwiek wirusy). Do tego oni mogą zarażać osoby niezaszczepione. Bomba epidemiologiczna tyka.
Ups
miesiąc temu
Druga Księga Mojżeszowa 22.18 "Czarownicy nie zostawisz przy życiu."
Ojojo
miesiąc temu
Każdy o tym wie a czarne chmury niech się zbierają,bo susza grzeje gnaty. Teraz mimo szczepien i tak bedzie plandemia, bo jest taki plan,ludzie łykneli to się sprzedaje taniznę
Krycaa90
miesiąc temu
Może piwko? Może 2 piwka - może 15?
Sawietnik
miesiąc temu
Kościół ma się dobrze. Jędraszewski wygrywa z Jackowskim, jeśli chodzi o ilość komentarzy.
ona
miesiąc temu
najwieksza zaraza jest na Wiejskiej , tam trzeba wszystkich zaszczepić ,i wywiesc na Sybir
DOSYĆ TEGO
miesiąc temu
To jest agentura. Ma powiązania z politykami, gangsterami, biznesmenami.Mówi to co ma mówić ciemnej masie. Co,nigdy nie zrobił wizji o swoim koledze Lepperze?
DOSYĆ TEGO
miesiąc temu
Jackowski mówił żeby do końca zeszłego roku sprzedać kryptowaluty, nawet synowi doradził. A w lutym i marcu były największe wzrosty. Nawet x20. Ludzie zarobili fortunę.
,mn
miesiąc temu
niech idzie do lekarza
janusz biznes...
miesiąc temu
panie K. przyjdz do mnie zapłace ci pieniążka ale nie pokazuj sie juz w mediach, do dla naszego wspólnego dobra bedzie lepiej
bEpEwMGz
heh
miesiąc temu
Po co promujecie tego nieudacznika? Przypomnę, Polska 1 mecz przegrała sromotnie, jeden zremisowała cudem, trzeci dopiero będzie. A największy jasnowidz przewidywal: "Na wszystkie trzy mecze naszych mam odczucie dość pozytywne, jeden z tych meczów będzie meczem Roberta Lewandowskiego, bo strzeli dwie lub trzy bramki. To będzie jego sukces. Dwa mecze, ale nie wiem, z jakimi zespołami, będą wygrane. Jeden mecz będzie zremisowany lub przegrany - powiedział Krzysztof Jackowski o Euro 2020.". Jeden jest zremisowany i jeden przegrany. Amator.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić