Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
NB
|

Kradł paliwo? Radny PiS Jarosław K. usłyszał zarzuty

306
Podziel się:

Radny PiS z powiatu krotoszyńskiego miał okradać firmę, w której pracował. Jarosław K. stracił pracę i usłyszał zarzuty kradzieży prawie 300 litrów paliwa.

Kradł paliwo? Radny PiS Jarosław K. usłyszał zarzuty
Radny PiS z zarzutami (Materiały wyborcze PiS)

"Gazeta Wyborcza" informuje, że radny PiS z powiatu krotoszyńskiego usłyszał zarzuty. Chodzi o kradzież 275 litrów paliwa o wartości ponad 1,5 tys. zł. Jarosław K. nie przyznaje się do winy, a postępowanie w jego sprawie trwa.

53-latek pracował jako traktorzysta w firmie Hodowla Roślin Smolice należącej do państwowego Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin. Spółka podejrzewała, że pracownik ją okrada.

Radny PiS uciekał przed policjantami przez oborę

9 listopada ubiegłego roku radny został przyłapany na gorącym uczynku. Wjechał ciągnikiem do garażu w oborze, zamknął bramę i odkręcił kurek do baku paliwa. Wtedy na miejscu zjawili się policjanci. Na ich widok mężczyzna zaczął uciekać przez oborę.

Mundurowi znaleźli w szafce pojemniki mieszczące 20 litrów oleju, pusty pojemnik oraz wężyk do spuszczania paliwa z baku. Kolejne 2 zbiorniki, w których było 80 litrów oleju napędowego, znaleziono w domu radnego. W trakcie śledztwa policjanci dotarli do nagrań z monitoringu, z których wynika, że spuszczanie paliwa było codziennym rytuałem 53-latka. Okradał on swojego pracodawcę co najmniej od sierpnia do listopada 2021 r.

W listopadzie spółka HR Smolice zwróciła się do rady powiatu krotoszyńskiego z prośbą o wyrażenie zgody na zwolnienie Jarosława K. Mężczyzna stracił pracę.

Zobacz także: Chłopak Anny Skury namawia do nieprzepisowej jazdy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(306)
ol,
4 miesiące temu
Prezydent go ulaskawi
Ddd
4 miesiące temu
To w końcu odkręcił kurek od baku czy wężykiem bo my w PGR zawsze wężykiem nawet fi 50 szybko się doiło nawet w oborze
Precz z Pisem...
4 miesiące temu
mówią na po a sami nie są lepszy
mitu
4 miesiące temu
nieładnie, ale czy sprawa marszałka Grodzkiego, Sławomira Nowaka, Gawłowskiego, Giertycha i innych was nie boli? do tego się nie przyczepiacie, ten człowiek na pewno otrzyma zasłużoną karę jeżeli tak było. Kwota tego pana to pryszczyk w porównaniu do kwot wyżej wymienionych
._.
4 miesiące temu
Cała mentalność Pisu i Kaczyńskiego , kraść a jak cię złapią za rękę to wmawiać że to nie twoja ręka a tak w ogóle to ręka Tuska
._.
4 miesiące temu
Cała mentalność Pisu i Kaczyńskiego , kraść a jak cię złapią za rękę to wmawiać że to nie twoja ręka a tak w ogóle to wina Tuska
Zibi
4 miesiące temu
To takie pisie standardy
podatnik
4 miesiące temu
No dosłownie,jak Sarnowski z MF!
Ziobro
4 miesiące temu
Przecież on z PiS, wstaje z kolan
bartek
4 miesiące temu
ONI WSZYSCY SĄ TACY SAMI
Gargoyle
4 miesiące temu
Hahaha, paliwo za 1,500 PLN - utrata pracy i kosekwencje, bardzo dobrze. Wybory kopertowe, 70 milionów - stanowisko posła, dieta i kancelaria. Będzie medal.
taki standard
4 miesiące temu
On nie kradł on popełnił tylko '' błąd ''
sjz
4 miesiące temu
jak możecie oskarżać radnego z PiS. Zobaczycie że sprawa trafi do TK i wszystkie zarzuty zostaną oddalone.
azazaz
4 miesiące temu
Jemu się po prostu to paliwo należało
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić