Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Kraków. Otworzyli worek na śmieci. Nie spodziewali się, co znajdą w środku

52

Szokujące znalezisko w Krakowie. Ktoś wyrzucił w zamkniętych workach na śmieci żywe pisklęta gołębi! Były tam razem z odchodami.

Kraków. Otworzyli worek na śmieci. Nie spodziewali się, co znajdą w środku
Kraków. Gołębie w worku na śmieci (fot. SM Kraków)

Krakowska Straż Miejska otrzymała zgłoszenie o szokującym znalezisku w worku na śmieci. Jak podali strażnicy na Facebooku, zgłoszenie brzmiało: "Przed naszą kamienicą ktoś położył kilkanaście worków ze śmieciami, prawdopodobnie po sprzątaniu strychu. W jednym z nich znaleźliśmy 2 żywe pisklęta gołębia. Możliwe, że w pozostałych workach mogą znajdować się również ptaki”.

Kraków. Szokujące znalezisko w worku na śmieci

Po otrzymaniu zgłoszenia patrol Straży Miejskiej w Krakowie udał się na miejsce. Tam znajdowało się łącznie 18 worków wypełnionych m.in. poniszczonymi ptasimi gniazdami oraz odchodami gołębi.

W trakcie otwierania jednego z nich strażnicy usłyszeli pisk. Okazało się, że w środku znajdują się kolejne 2 żywe pisklęta, przysypane odchodami – podają strażnicy miejscy.

Kto dopuścił się takiego czynu? Jak podaje Straż Miejska w Krakowie, funkcjonariusze ustalili administratora nieruchomości. Następnie skontaktowali się z firmą, której zlecono w tym dniu sprzątanie strychu.

Kraków. Co się stało ze znalezionymi w workach na śmieci pisklętami?

W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, wezwano na miejsce policję. Pisklęta przekazano pracownikom KTOZ’u – podaje Straż Miejska w Krakowie.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić