o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Krawczyk junior zakochany. Pokazał swoją partnerkę

85
Podziel się

Krzysztof Krawczyk Junior pokazał się u boku ukochanej. To ona wspiera go teraz w trudnych chwilach.

Krawczyk junior zakochany. Pokazał swoją partnerkę
Krzysztof Igor Krawczyk. (Facebook)
bEpEcikB

Krzysztof Igor Krawczyk nie miał w życiu łatwo. Gdy rodzice zajęli się swoimi karierami zawodowymi i postanowili się rozejść, Junior skłaniał się zawsze w stronę ojca. To właśnie on był u boku wokalisty podczas wypadku, który miał miejsce 30 lat temu. Od tamtej pory młody Krawczyk cierpi na epilepsję pourazową. Ponadto mocno oddalił się z ojcem.

O tym, że łatwo nie miał opowiedział w programie "Uwaga". Żyje z renty, która wynosi 1000 zł i mieszka w wątpliwych warunkach. Po śmierci ojca na spadek jednak liczyć nie może. Okazało się, że Krzysztof Krawczyk wszystko przepisał żonie. Rzekomego drugiego testamentu znaleźć się nie dało.

bEpEcikD

Mimo wszystko młody Krawczyk ma wsparcie. Może liczyć na swoją partnerkę Katarzynę. Pokazał niedawno ją w sieci. Para była razem nad morze na Konfrontacjach Artystycznych Osób Niepełnosprawnych.

Katarzyna jest największą fanką Krzysztofa Juniora. Podobnie, jak ojciec, jego pasją jest muzyka i śpiew. Kobieta udostępnia wszystkie wydarzenia, na których można usłyszeć, jak młody Krawczyk śpiewa. Nagrywa również jego występy i z dumą publikuje w sieci.

bEpEcikJ
Zobacz także: Marian Lichtman: "Pan Kosmala całe życie bał się zespołu Trubadurzy"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEpEcile
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(85)
Zorba
miesiąc temu
Weż się chłopie za uczciwą pracę. KK kochał ponad życie swoją żonę Ewę A ona jego. Stanowili wspaniałe wzorcowe małżeństwo, więc komu miał przepisać majątek????. Synkowi??. Taki strasznie niepełnosprawny synek. Śmiechu warte. I przestań chłopie śpiewać, bo talentu Ci brakuje. Słuchać Cię nie można.
Janka
miesiąc temu
Przestancie oczerniac juniora czlowiek jest chory po wypadku ktory spowodowal jego ojciec,macocha nie chciala go chorego w domu ogladac wiec umiescili go u dalszej rodziny.Jako chlopak byl zaniedbany,nie rehabilitowany. szkoda tego mlodego czlowieka ,padaczka to choroba wyniszczajaca i wyczrpujaca wiem bo moj ojciec tez to ma.
heh
miesiąc temu
Jezeli KK nie wydziedziczyl syna ma prawo do zachowku Są trzy powody dla ktorych uprawniony ustawowo do dziedziczenia nie otrzyma nic.
bEpEcilf
Arleciatko
miesiąc temu
No ,ale zachowek mu się należy!,tak mówią przepisy.Bo tyle tych wersji jest ,że nie wiadomo w co wierzyć.To należy mu się ten zachowek po ojcu czy nie?????????
Lila
miesiąc temu
KK z żoną napisali testament w 2002 roku, gdy wyjeżdżali na tournee zagraniczne i gdyby OBOJE ZGINELI. W tym testamencie zapisali; połowę na rodzinę żony, a drugą połowę na syna i brata KK. Słuchajcie dokładnie wywiadów. Na pewno mieli odrębne testamenty na żyjącego małżonka bo przecież nie mogli przepisać na rodzinę, a sami co??? Wszyscy przyczepili się tego testamentu, że nastąpiła zmiana, ale zmiana nie nastąpiła bo oboje nie zginęli, a pozostał testament na żyjącego małżonka, stąd dziedziczy żona. Syna KK nie ujął w testamencie bo widocznie miał powód. Zmarły może zapisać swoje dobra na kogo chce nawet na przysłowiowego psa z ......iiii nikomu nic do tego. Należy więc uszanować testament!!!!! Zachowek syn może wydrzeć, ale szczęścia mu on nie przyniesie.
Buba
miesiąc temu
Krzysztof Krawczyk nie chciał mieć z nim kontakt UM bo pił narkotyzować o się i dlatego oni mnie mówił
Buba
miesiąc temu
Nikt mu źle nie życzy ale sam sobie nie radzi liczył tylko na ojca gdzie zawód gdzie praca czym się do tej pory zajmował
Buba
miesiąc temu
A gdzie jego pierwsza żona którą bił i dziecko zostawił a użala się nad sobą jaki to nieszczęśliwy
Remix
miesiąc temu
Za tydzień sie dowiemy że wystąpi w tańcu z gwiazdami
Anka
miesiąc temu
Każdemu żal juniora ,ale sam ma dziecko którym również się nie interesuje a wszyscy tylko żałują jaki on biedny i porzucony przez rodziców, juz zaczyna się tym wszystkim odbijac
ewa
miesiąc temu
dziecko ,które przeszkadzało w życiu,po się zdecydowali,na świat się nie prosił,jeszcze KalekA zrobił z własnego syna,okropne takich rodziców mieć,pewnie Ewa czuła że mąż już długo nie pozuje,to namówiła to na nowy testament,teraz to widać,jak się upiera,żeby syn nic nie dostał, ale to syn jest rodzina A nie żona, żenada dla kasy robić pośmiewisko
Goja
miesiąc temu
Przykre
Nana
miesiąc temu
A pani Ewa to standartowa katoliczka
bEpEcikX
Niech ułoży s...
miesiąc temu
Niech w końcu szczęście do niego usmiechnie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić