aktualizacja 

Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń. To stanie się z polskim miastem

301

Krzysztof Jackowski nie przestaje dzielić się rozmaitymi wizjami. Ostatnio w rozmowie z "Super Expressem" ujawnił, co czeka mieszkańców Szczecina. Zwykle profeta ma kiepskie wieści, natomiast tym razem wskazał na optymistyczny scenariusz.

Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń. To stanie się z polskim miastem
Jasnowidz Krzysztof Jackowski (YouTube, YouTube)

Krzysztof Jackowski niewątpliwie jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów.

Wieszcz regularnie uaktywnia się na YouTube, gdzie przeprowadza transmisje "na żywo", podczas których dzieli się swoimi przeczuciami.

Oczywiście słowa Jackowskiego zawsze trzeba analizować z odpowiednim dystansem. W przeszłości oczywiście zdarzało się, że jasnowidz miał rację, jednak generalnie nierzadko totalnie rozmijał się z rzeczywistością.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przepowiednia Jackowskiego na 2023 rok

Tym razem Krzysztof Jackowski podzielił się wizją dla Szczecina. Profeta wyraźnie podkreślił, że mieszkańcy tej miejscowości mogą spać zupełnie spokojnie.

Dla mieszkańców Szczecina to będzie dobry rok. W sensie geograficznym, ponieważ to będzie rejon w miarę bezpieczny dla Polski i ten lęk, który będzie, nie dotknie tego miasta - zaznaczał Jackowski w rozmowie z "Super Expressem".

"To będzie najgorszy rok"

Jakiś czas temu Krzysztof Jackowski pokusił się również o wygłoszenie przepowiedni na cały 2023 rok.

W 2021 roku w grudniu problemem był COVID - on nadal jest ten problem, tylko już w trochę innym wymiarze. Wtedy mówiłem, że grozi nam wojna. Mamy tę wojnę. Mówiłem też, że grozi nam kryzys no i mamy ten kryzys. Ja życzyłbym państwu i sobie, żeby ten 2023 był lepszy, ale jeśli mam mówić o swoich poczuciach, to chcę powiedzieć, że rok 2023 będzie rokiem konfrontacji. Problemy, które są od 2020 roku nie są zakończone. Niestety ten rok będzie najgorszym rokiem od czasu kiedy ja, a wiele lat już przepowiadam różne rzeczy jako jasnowidz, będzie rokiem konfrontacji - powiedział w wywiadzie dla Telewizji WP popularny jasnowidz.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić