Liczne romanse i nieślubne dzieci. Mnóstwo plotek o Putinie

Podziel się:

Władimir Putin troszczy się o to, by nikt nie wiedział za dużo na temat jego życia prywatnego. Wszelkie przecieki momentalnie są duszone w zarodku. Trudno stwierdzić, które doniesienia na temat prezydenta Rosji są prawdziwe.

Liczne romanse i nieślubne dzieci. Mnóstwo plotek o Putinie
Władimir Putin (Getty Images, 2022 Anadolu Agency)

O życiu prywatnym Putina plotkuje się od lat. Jeżeli założymy, że choć część doniesień jest prawdziwa, to wszystko wskazuje na to, że ma bardzo bogatą historię.

Władimir Putin przez 31 lat był mężem Ludmiły. Wychował z nią dwie córki - Marię i Katerinę. Obie są dziś już dorosłe.

W biografii dyktatora "W. Putin. Droga do władzy" czytamy, że wyjątkowo podle traktował matkę swoich córek. Rzekomo nie pomagał jej w domu, w towarzystwie ignorował, a poza tym nawet nie dbał o życzenia z okazji urodzin czy rocznic ślubu.

W 2014 roku porzucił ją dla kochanki. O romansach Putina dużo mówiono jednak już wcześniej. W latach dziewięćdziesiątych miał spotykać się ze Swietłaną Kriwonogich. Owocem tego związku rzekomo była córka o imieniu Luiza. Putin miał zabezpieczyć jej przyszłość.

Z żoną rozwiódł się dla Aliny Kabajewy. Pojawiały się plotki, że wzięli potajemny ślub na północnym wschodzie Rosji. Te doniesienia nigdy nie zostały potwierdzone. Co prawda, fotoreporterzy wychwycili obrączkę na palcu Putina, ale po jakimś czasie zniknęła. Podobnie zresztą jak dowody w postaci zdjęć. Sprawnie usunięto je z serwisów agencyjnych.

Alinę też przyłapano z obrączką. Media podawały natomiast, że urodziła Putinowi troje dzieci: córkę i dwóch synów. Te wieści również nie zostały nigdy potwierdzone.

Tajemnicze życie Putina

Tak naprawdę o życiu prywatnym Władimira Putina nie wiadomo prawie nic. Prezydent Rosji pilnie strzeże swoich tajemnic i pewnie tak już pozostanie. Gdy tylko coś wycieknie, temat szybko jest wyciszany. Niektóre materiały pozostają jednak w sieci, jak chociażby te zamieszczone poniżej. Nieślubna córka Putina, która zniknęła bez śladu, ma być wyjątkowo podobna do prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Demonstracje przed ambasadą rosyjską w Warszawie. "Ta sytuacja dotyczy każdego"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić