Lot warty 2 tys. zł. Matiz przefrunął nad rondem w Chorzowie

77

Kamery monitoringu w Chorzowie uchwyciły, jak kierujący matizem z dużą prędkością wjechał na wysepkę ronda, co spowodowało wyskok i lądowanie kilka metrów dalej.

Lot warty 2 tys. zł. Matiz przefrunął nad rondem w Chorzowie
Matiz przeleciał nad rondem (Policja)

Nagranie z monitoringu opublikowała w sieci policja. Kamery nagrały niecodzienną sytuację na ulicy księdza Jana Gałeczki w Chorzowie. Około godziny 20:47 rozpędzony matiz przeleciał nad rondem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kierujący matizem zignorował obowiązujące oznakowanie i rozpędzony wjechał wprost na wysepkę ronda. W konsekwencji jego samochód wzbił się w powietrze i wylądował kilka metrów dalej na przeciwległym pasie ruchu.

Na szczęście z przeciwnego kierunku nie nadjeżdżał żaden inny pojazd. W przeciwnym razie czołowe zderzenie mogłoby mieć tragiczne skutki.

Na miejscu zdarzenia interweniowała policja. Kierującym matiza okazał się 22-latek. Pojazd, który należał do mężczyzny, był niedopuszczony do ruchu od stycznia bieżącego roku. W wyniku lotu nad rondem w aucie zniszczyła się przednia oś. Sprawca niebezpiecznej sytuacji został ukarany mandatami karnymi o łącznej kwocie 2 tysięcy zł.

Zobacz także: Specjalista komentuje mowę ciała Putina. "Na pewno nie jest zdrowy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić