Karolina Woźniak| 
aktualizacja 

Makabryczne odkrycie na plaży w Hiszpanii. Myślał, że uwiera go muszla

31

Do tego wstrząsającego odkrycia doszło w sobotę 18 lipca na El Hierro na Wyspach Kanaryjskich. Ludzkie szczątki odnalazła rodzina, która odpoczywała na plaży.

Makabryczne odkrycie na plaży w Hiszpanii. Myślał, że uwiera go muszla
Na hiszpańskiej plaży znaleziono ludzkie szczątki (Getty Images)

Po przybyciu na plażę rodzina rozłożyła ręczniki. Nagle jedna z osób poczuł coś pod sobą i postanowił to sprawdzić. Mężczyzna wykopał kości. O tej historii opowiedział Guacimara Gonzalez, którego brat, Joel, wezwał policję. Na początku rodzina myślała, że odkryte szczątki należą do zwierzęcia.

Hiszpania. Na plaży znaleziono ludzkie szczątki. Policja wszczyna dochodzenie

W rozmowie z lokalną policją Guacimara powiedział, że "brat zaczął kopać w piasku, bo myślał, że pod ręcznikiem jest muszla". Finalnie Joel znalazł kości i czaszkę, podaje LADBible.

Na miejscu znaleziono również kawałki węgla drzewnego. Rodzina wystraszyła się i wezwała policję.

Policja zabrała szczątki do analizy. Potwierdzono, że należą do człowieka - nie wiadomo jednak, czy należały do mężczyzny, czy do kobiety.

To nie pierwsze takie odkrycie na plaży, którego dokonano. W ubiegłym miesiącu kilku użytkowników TikToka znalazło walizkę na plaży w Seattle, w której znajdowały się zwłoki. Osoby te uwieczniły to na nagraniu i udostępniły w mediach społecznościowych. Policja zajęła się tą sprawą.

Zobacz także: Kajakiem w rój owadów. Chciał się popisać, szybko pożałował

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić