Karolina Woźniak| 
aktualizacja 

Madeleine McCann wsiadła do volkswagena porywacza? Nowe informacje

39

Trzy tygodnie po porwaniu Madeleine McCann świadek widział, jak dziewczynka wsiadała do wana należącego do Christiana Bruecknera. Zaobserwowano to w miejscowości Alcossebre w Portugalii.

Madeleine McCann wsiadła do volkswagena porywacza? Nowe informacje
Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku (Getty Images, Handout)

Anonimowy świadek zeznał, że widział, jak Madeleine McCann wsiada do jednego z samochodów Christiana Bruecknera. Miał widzieć dziewczynkę kilka tygodni po jej zaginięciu.

Świadek widział, jak Madeleine McCann wsiada do auta podejrzanego

Dziewczynka miała wyjść w towarzystwie podejrzanego z restauracji znajdującej się w miejscowości Alcossebre. Później wsiadła do wana marki Volkswagen. Te zeznania rzuciły zupełnie nowe światło na sprawę zaginięcia Madeleine McCann.

Głównym podejrzanym w śledztwie jest teraz Christian Brueckner. Mężczyzna już wcześniej miał problemy z prawem. Podaje się, że mógł mieć do czynienia z niejednym uprowadzeniem dziecka.

Zdaniem brytyjskich policjantów podejrzany 43-latek mieszkał w poniszczonym samochodzie, wanie marki Volkswagen, niedaleko kurortu Praia da Luz, kiedy zniknęła Madeleine.

Ponad trzy tygodnie po zgłoszeniu zaginięcia Madeleine McCann, Interpol wydał ostrzeżenie o "zagrożeniu życia osoby zaginionej". Nowe dane o sprawie ujawnił "Daily Mail".

Zobacz także: Przypadkowe odkrycie w Rzymie

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić